راه اندازی سیستم کنترل روغن توسط واحدترابری منطقه خلیج فارس

برای اولین بار در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران سیستم کنترل روغنoisco توسط غلامحسین فرخ دوست کارمند شاغل درترابری منطقه خلیج فارس برروی ماشین آلات سبک و سنگین پیاده سازی و نصب شد. ؛ مسئول نظارت و نگهداری بر تعمیرات ماشین آلات سبک و سنگین منطقه خلیج فارس با اعلام این خبر گفت : […]

برای اولین بار در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران سیستم کنترل روغنoisco توسط غلامحسین فرخ دوست کارمند شاغل درترابری منطقه خلیج فارس برروی ماشین آلات سبک و سنگین پیاده سازی و نصب شد.

؛ مسئول نظارت و نگهداری بر تعمیرات ماشین آلات سبک و سنگین منطقه خلیج فارس با اعلام این خبر گفت : این سیستم ترکیبی است از علم مکانیک و الکترونیک که توسط متخصصین با سابقه این حوزه ساخته و برروی ماشین آلات نصب شد.

غلامحسین فرخ دوست عنوان کرد: پس از نصب دستگاه برروی انواع ماشین آلات مختلف و انوع خودرو می توان زمان تعویض روغن خودرو یا ماشین آلات مختلف را براساس ساعت کارکرد و کیلومتر پیمایشی زمان مصرف روغن خودرو را تنظیم کرد.

وی اظهار کرد: اگر روغن خودرو به موقع کنترل و تعویض نشود باعث سوختن واشر سرسیلندر خواهد شد که هزینه های به مراتب بیشتر از تعویض روغن را در پی خواهد داشت.

فرخ دوست ادامه داد : با توجه به عملیاتی بودن شرکت ، با پیاده سازی سیستم کنترل روغن از خراب شدن خودروها و تجهیزاتی که روغن داخل سیستم آنها می باشد در حین ماموریت جلوگیری بعمل خواهد آمد و در نتیجه افزایش بهره وری و رضایت همکاران عملیاتی را در پی خواهد داشت.