ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

رعایت قانون و شفافیت فصل الخطاب ما در بخش تعاون است

1 دقیقه خوانده شده

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در دیدار با امام جمعه اهل تسنن قشم:
رعایت قانون و شفافیت فصل الخطاب ما در بخش تعاون است
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با تاکید بر اصل وحدت ملی در بین تعاونی ها، گفت: رعایت قانون و شفافیت فصل الخطاب ما در بخش تعاون است.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، “هادی ابراهیمی” در دیدار با امام جمعه اهل تسنن قشم افزود: همه اعضای تعاونی ها باید رعایت قوانین بخش تعاون را بعنوان یک منشور کاری مورد توجه قرار دهند چرا که با پذیرش قانون و حفظ وحدت، شفافیت ایجاد می شود مه این امر به نفع همه ذینفعان این بخش است.
وی بیان داشت: بررسی مجامع، حسابرسی ها، نحوه تشکیل تعاونی و انتخاب اعضای هیات مدیره در قانون بخش تعاون مشخص شده و این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه اظهارداشت: ایجاد اشتغال برای افراد بومی و ماندگار و حمایت از این بخش برنامه هایی از جمله راه اندازی یک سامانه در دستور کار این اداره کل در استان قرار گرفته و انتظار می رود در این شهرستان نیز افراد بومی جذب و وارد بازار کار شوند که این امر نیازمند یک بانک اطلاعاتی از افراد جویای کار است.
در این نشست امام جمعه اهل تسنن قشم گفت: عرصه تعاون باعث توانمندی افراد می شود که با حمایت از این بخش اهداف مد نظر محقق می شود.
” شیخ عبدالرحیم خطیبی” افزود: با توجه به شرایط اقتصادی امروز جامعه و همچنین انحصاری بودن سرمایه گذاری در این جزیره، ورود به بخش تعاون در تمامی بخشهای اقتصادی ضروری است چرا که تعاونی ها از سرمایه های خرد مردم تشکیل شده و همه در سود آن بهره مند می شوند.
وی اظهارداشت: هدف ما رشد و توسعه و خودکفایی است و با توجه به نامگذاری شعار امسال اگر حمایت مردمی و دولتی از بخش تعاون صورت گیرد این امر موفقیت هر چه بیشتر تعاونی ها را به همراه دارد.
امام جمعه اهل تسنن قشم گفت: با توجه به دوگانگی مدیربت در این جزیره، تعاونی ها با مشکلاتی روبرو هستند که برای حل آن باید از بالا ورود کرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *