پ. دی ۳۰ام, ۱۴۰۰

رقابت هشت تیم در مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور در بندرعباس

1 دقیقه خوانده شده

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری فدراسیون ورزشهای کارگری برگزار میکند
رقابت هشت تیم در مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در اولین دوره مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور در بندرعباس، هشت تیم به رقابت می پردازند.
در حاشیه نشست برگزاری اجرای اولین دوره مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور در بندرعباس که با حضور خراسانی قائم مقام فدراسیون ورزش کارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیات همراه و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و رئیس هیاتهای ورزش کارگری استان برگزار شد، مدیرکل تعاون و کار هرمزگان گفت: اولین دوره مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور از فردا به مدت سه روز با میزبانی هیات ورزش کارگری استان با حضور هشت تیم از استان‌های مختلف در زمین ساحلی غدیر بندرعباس در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.
هادی ابراهیمی افزود: شهرداری بندرعباس، هیات کبدی استان، شرکت فولاد هرمزگان و اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این مسابقات همکاری دارند.
وی اضافه کرد: بازی نهایی ومراسم اختتامیه، ۲۲ مهرماه راس ساعت ۹ صبح به صورت مستقیم از شبکه استانی و شبکه ورزش پخش خواهدشد.
قابل ذکر است در این دوره دو گروه الف (شامل فولاد هرمزگان ب، ستارگان فارس و خراسان جنوبی) و گروه ب ( فولاد هرمزگان الف، لوله سازی اهواز، فولاد یزد و گلستان ) در دور مقدماتی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *