رونمایی از کتاب آیین نمایش و شبیه خوانی در هرمزگان

  کتاب «آیین نمایش و شبیه خوانی» نوشته ی مهدی عطایی دریایی رونمایی می شود. به گزارش خبرنگار گروه هنری صدای گامبرون، مراسم رونمایی از این کتاب دوشنبه ۲۹ مهرماه در اداره کل کتابخانه های هرمزگان، طبقه ی اول، سالن همایش ها، محله ی اوزیها جنب پارک شهید مژگان خضری با حضور نویسنده ی کتاب […]

 

کتاب «آیین نمایش و شبیه خوانی» نوشته ی مهدی عطایی دریایی رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار گروه هنری صدای گامبرون، مراسم رونمایی از این کتاب دوشنبه ۲۹ مهرماه در اداره کل کتابخانه های هرمزگان، طبقه ی اول، سالن همایش ها، محله ی اوزیها جنب پارک شهید مژگان خضری با حضور نویسنده ی کتاب و سخرانی دکتر شیخ محمد ذاکری، دکتر شیخ عباس فضلی، دکتر بهرامشاهی، استاد منصور نعیمی و دکتر مجید سرنیزاده، برگزار می شود.

کتاب «آیین نمایش و شبیه خوانی» بر پایه ی پژوهش های چند ساله ی مولف در زمینه ی آیین های نمایشی است که می تواند منبع ارزشمندی برای هنر نمایش و هنرمندان و فعالان این عرصه باشد.

مهدی عطایی دریایی دارای مدرک کارشناسی فلسفه و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و از پیشکسوتان هنر تئاتر در هرمزگان است که سال ها در زمینه ی کارگردانی، نویسندگی و آموزش فعالیت داشته و هنرمندان زیادی را تربیت کرده که در پرفروغی چراغ هنر تئاتر استان هرمزگان تاثیر زیادی داشته است. در آینده نزدیک با آو به گفتگو خواهیم نشست.