ستاره خلیج فارس پیشگام در برپایی اردوهای راهیان پیشرفت

در راستای شناساندن دستاوردهای و توانمندی‌های متخصصان جوان کشور در بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان اردوهای راهیان پیشرفت در این پالایشگاه به صورت هفتگی برگزار می‌شود. مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بیان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین و اولویت مهم تاریخ نگاری و بازگو کردن دستاوردهای نظام […]

در راستای شناساندن دستاوردهای و توانمندی‌های متخصصان جوان کشور در بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان اردوهای راهیان پیشرفت در این پالایشگاه به صورت هفتگی برگزار می‌شود.

1

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بیان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین و اولویت مهم تاریخ نگاری و بازگو کردن دستاوردهای نظام اسلامی در تمامی حوزه‌ها از جمله صنعت نفت، بهترین راهکار در راستای ابهام زدایی و هویت سازی برای مردم به ویژه جوانانی که در معرض خوراک خبری مسموم قرار دارند، تشریح این دستاوردها است.

علیرضا جعفرپور با بیان اینکه توطئه‌های دشمنان این است که ملت ایران را از مسیر قله‌های دانایی و پیشرفت متوقف کنند، اظهار کرد: در این دوران که دشمنان به دنبال تضعیف روحیه جوانان و نوجوانان که آینده سازان کشور عزیزمان هستند، این قشر با ارتقای سطح عملی و فرهنگی خود نقشه شوم آنان را به نابودی خواهند کشاند.

وی ادامه داد: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان یک دستاورد ملی محسوب می‌شود که در اوج تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی به دست متخصصان داخلی کشور عزیزمان ایران، ساخت و راه اندازی شد و هم اکنون سهم بیش از ۴۰ درصدی در تولید بنزین کشور را عهده دار است.

جعفرپور افزود: پیش از راه اندازی این پالایشگاه ما وارد کننده بنزین بودیم و با افزایش تحریم‌های خصمانه، دشمنان به دنبال ایجاد تنگناهایی برای ورود بنزین به کشور بودند که جوانان این مرز و بوم با راه اندازی چنین پالایشگاهی توانستند نقشه شوم آنان را به نابودی بکشانند و علاوه بر خودکفایی بنزین توانستیم برای نخستین بار به عنوان صادرکننده بنزین در میان ابر قدرت‌های جهان حضور پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: در راستای تبیین جهاد صورت گرفته در ابر پالایشگاه ستاره خلیج فارس با همکاری وزارت آموزش پرورش و بسیج دانشجویی کشور برگزاری هفتگی اردوهایی با عنوان راهیان پیشرفت در حال اجرا است که در این اردوها بازدیدکنندگان با دستاوردهای متخصصان جوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان آشنا می‌شوند.

این مقام مسئول اظهار کرد: با توجه به لزوم روایت گری جهاد در پالایشگاه این اردوها اجرایی شده‌اند و تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان و دانشجویان کشور از ستاره پالایشی کشور بازدید به عمل آورده‌اند.

وی در پایان گفت: امیدوارم آینده‌سازان این مرز و بوم با الگوبرداری از مسیر شهدا در مسیر پیشرفت و ترقی روز به روز کارآمدتر و موفق‌تر باشند و سرافرازی ایران اسلامی را همچون گذشته به ارمغان آورند.