سخنرانی دکتر کامرانی در گرامیداشت روز خبرنگار

دکتر کامرانی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و مجاهدت در زمینه تبیین و امیدآفرینی تمامی خبرنگاران، روز خبرنگار را به تمامی اهالی رسانه حاضر در سالن تبریک گفت. دکتر کامرانی اشاره داشت: نظر به دیده بانی که اهالی رسانه و خبرنگاران استان با تمامی کاستی های موجود دارند قول […]

دکتر کامرانی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و مجاهدت در زمینه تبیین و امیدآفرینی تمامی خبرنگاران، روز خبرنگار را به تمامی اهالی رسانه حاضر در سالن تبریک گفت.

دکتر کامرانی اشاره داشت: نظر به دیده بانی که اهالی رسانه و خبرنگاران استان با تمامی کاستی های موجود دارند قول می دهیم تمام خواسته های مطرح شده توسط مدیرعامل خانه مطبوعات از جمله مبحث مسکن خبرنگاران، شفافیت اخبار و مصونیت رسالت خبرنگاری و انتشار خبر را به مرحله اجرا برسانیم. در زمینه مسکن خبرنگاران تمام متقاضیانی که فرم ج آنها سبز است با مراجعه به سامانه مراحل ثبت نام را انجام دهند تا هر چه زودتر مراحل فاز دوم مسکن خبرنگاران آغاز شود.

وی در پایان گفت: امسال سال انتخابات است و ما این درخواست را از شما داریم که به کمک شما مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات آتی داشته باشیم.

گفتنی است در پایان برنامه از خدمات خبرنگاران محترم استان و پیشکسوتان این عرصه تقدیر و تشکر بعمل آمد.