سردار به خانه ابدی نرفته اولین انتقام سخت گرفته شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مرتضی پیروی منش صبح دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: اکنون که اولین گام در گرفتن انتقام سخت از آمریکایی‌ها برداشته شد، می‌توان گفت که سردار مقاومت، آرام بخواب که با وجود ولایت و دلاوران غیور در این سرزمین راهت جاودانه است. وی افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مرتضی پیروی منش صبح دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: اکنون که اولین گام در گرفتن انتقام سخت از آمریکایی‌ها برداشته شد، می‌توان گفت که سردار مقاومت، آرام بخواب که با وجود ولایت و دلاوران غیور در این سرزمین راهت جاودانه است.

وی افزود: انتخاب نوع انتقام درست وحساب شده بود و زمان مناسبی برای آن در نظر گرفته شد و این پاسخ سختی به نابخردانه ترین رفتار تروریست‌های بین المللی آمریکایی بود که هیمنه آنان را بر ملا کرد.

مدیر سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان با بیان این که توان رهگیری حتی یک موشک از موشک‌های عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی که با رمز یازهرا سلام الله علیها آغاز شد را پیدا نکردند و این عملیات موشکی جلوه دیگری از عظمت نیروهای مسلح کشورمان است.

پیروی‌منش ادامه داد: انتخاب نام عملیات با رمز “یا زهرا سلام الله علیها” و همزمانی با دهه فاطمیه اول کاملا حساب شده بود و نشان دهنده رفتار منطقی و حساب شده مسئولان انقلاب اسلامی تحت عنوان جبهه مقاومت است.

وی اضافه کرد: هیمنه آمریکا در منطقه و جهان با پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درهم ریخت و حالا دیگر آمریکایی‌ها توان جمع‌ کردن این تحقیر را نخواهند داشت. مشاهده این ناتوانی و فضاحت برای ما بسیار شیرین و غرور آفرین است.

مدیر سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان تأکید کرد: ما گوش بفرمان ولایت هستیم. بالارفتن پرچم انتقام در قم و همزمانی دیدار امروز نوزدهم دیماه مردم قم با ولی امرمسلمین جهان را بسیارشیرین کرد.

“بابک پارسا”