سردار سلیمانی، اسوه تفکر و اخلاق انقلابی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی، اسوه اخلاق و تفکر انقلابی بود که با جانفشانی‌ها، خدمات بی‌منت و ارزنده در جای جای ایران اسلامی و در پایان، شهادت خود، در اذهان مردم ایران و جهان ماندگار شد. به گزارش ( صدای گامبرون ) به نقل از  […]

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی، اسوه اخلاق و تفکر انقلابی بود که با جانفشانی‌ها، خدمات بی‌منت و ارزنده در جای جای ایران اسلامی و در پایان، شهادت خود، در اذهان مردم ایران و جهان ماندگار شد.

به گزارش ( صدای گامبرون ) به نقل از  روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم ظهر امروز دوشنبه با تسلیت دومین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی در دوران هشت سال دفاع مقدس، حماسه‌ها آفرید و در خط مقدم نبرد حق علیه باطل دست از هیچ تلاشی برنداشت.
وی افزود: این شهید عالیقدر در دوران پس از جنگ تحمیلی نیز عنصری مهم برای مبارزه با تروریسم بود و با رشادت‌ها و جانفشانی‌های فراوان، جان عزیز خود را در طبق اخلاص قرار داد تا داعش و هم پیمانان آنان حتی جرات نزدیک شدن به این مرز و بوم را نداشته باشند.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس با بیان اینکه ترس از این سردار رشید و توانمند همیشه در دل دشمنان دور و نزدیک ایران اسلامی وجود داشته است، گفت: اکنون نیز با گذشت دو سال از این ترور، یاد شهید سلیمانی در دل خدمتگذاران و رزمندگان، باعث ترغیب به سوی حرکت‌های جهادی و انقلابی است.
خادم با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی پرچم‌دار مقاومت و الگوی عشق، ایمان و رشادت در راه خدا است، عنوان کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی، اسوه اخلاق و تفکر انقلابی بود که با جانفشانی‌ها، خدمات بی‌منت و ارزنده در جای جای ایران اسلامی و در پایان، شهادت خود، در اذهان مردم ایران و جهان ماندگار شد.
وی در انتها نیز با بیان اینکه سیره عملی و اخلاقی سردار سلیمانی باید به جامعه معرفی شود، گفت: امروز سردار سلیمانی نه تنها چهره ای ملی، بلکه چهره ای بین‌المللی و نماد مقاومت جهان اسلام است.