سعید عبدلی ‌زاده به ریاست حوزه هنری هرمزگان منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری کشور ، سعید عبدلی‌زاده ، ریاست حوزه هنری هرمزگان را بر عهده گرفت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، طی حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی ، سعید عبدلی زاده به عنوان رییس جدید حوزه هنری استان هرمزگان منصوب شد. در متن این […]

طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری کشور ، سعید عبدلی‌زاده ، ریاست حوزه هنری هرمزگان را بر عهده گرفت.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، طی حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی ، سعید عبدلی زاده به عنوان رییس جدید حوزه هنری استان هرمزگان منصوب شد.
در متن این حکم که به امضای محمدمهدی دادمان ، ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی رسیده ، آمده است :
” برادر ارجمند ؛ جناب آقای سعید عبدلی‌زاده ”
استان هرمزگان دارای گذشته‌ای درخشان و جایگاهی رفیع در مبارزات استعمارستیزانه و ضداستکباری در طول تاریخ است و مردم فداکار و قدرشناس این استان همواره در فرازهای مهم انقلاب اسلامی، به بهترین وجه در صحنه حاضر بوده‌اند. شأن و عظمت مردم عزت‌مند استان هرمزگان، در کنار موقعیت سوق‌الجیشی جغرافیایی ـ و باالتبع، ضروریات فرهنگیِ ـ آن، طراحی دقیق و تلاشی مضاعف، خالصانه و پی‌گیرانه را برای تثبیت و ارتقای فرهنگ بومی آن استان می‌طلبد که قطعاً حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، مرکزی الهام‌بخش برای این مقصود است.
لذا قدرت و غنای فرهنگ استعمارستیزانه و ضد‌استکباری در آن خطه‌ی غیور ایجاب می‌کند یکی از کار ویژه‌های اصلی آن مرکز هنر انقلابی، نقش‌آفرینی در تحکیم و تعمیق فرهنگ مقاومت و ایستادگی با زبان هنر باشد.
نظر به تجربیات ارزنده و توانایی‌های شما ، بنا به پیشنهاد معاون محترم راهبری استان‌های حوزه‌ی هنری، جناب‌عالی را به «ریاست حوزه‌ هنری انقلاب اسلامی استان هرمزگان» منصوب می‌نمایم.
از شما انتظار می‌رود در دوران مسئولیت‌تان؛
۱ـ ذیل سیاست‌های کلان حوزه‌ی هنری بر تنظیم ، تصویب و اجرای سند راهبردی حوزه‌ی هنری استان همت گمارید،
۲ـ برای شناسایی و پرورش نسل مستعد و نوخاسته‌ی هنر انقلاب اسلامی در استان با همتی مضاعف اقدام کنید،
۳ـ شبکه‌ای منسجم، کارآمد و هم‌افزا از هنرمندان مؤمن و انقلابی استان را در مجموعه‌ی حوزه‌ی هنری استان به‌عنوان مرکز رشد هنر انقلابی سامان دهید،
۴ـ در معرفی قله‌های هنر انقلابی استان در تراز ملّی و بین‌المللی بکوشید،
۵ـ ظرفیت ارتباط مستمر و مؤثر با هیأت اندیشه‌ورز حوزه‌ی هنری استان، نهادها، تشکل‌های مردمی، دینی و انقلابی و اعضای جبهه‌ی فکری، فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی استان را فعال نمایید،
۶- با ایجاد سازوکار دقیق تولید و ترویج محصولات و گفتمان هنر انقلاب اسلامی، بر وسعت دایره‌ی نفوذ و تأثیر انقلاب اسلامی در جغرافیای فرهنگی استان بیفزایید.
توفیق شما را در جلب عنایت و رضایت حق‌تعالی، ذیل توجهات و تحیات حضرت ولیّ‌عصر (ارواح العالمین لَهُ الفداء) خواستارم .
گفتنی است ، سعید عبدلی‌زاده به عنوان یک عکاس و‌ مستندساز هرمزگانی سوابقی همچون : تهیه‌کنندگی رادیو در مرکز خلیج فارس، مدیریت مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس، دبیر جشنواره فیلم عمار در استان، دبیر شبکه حکمت سازمان ملی جوانان استان و مدیریت اندیشکده توسعه منطقه‌ای هرمزگان را نیز در کارنامه خود دارد.
لازم به ذکر است ، پیش از این انوشیروان پیشدار برای مدت بیش از ۵ سال این مسئولیت را بر عهده داشت.