سفر رییس قوه قضاییه به هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ایرنا ؛ رییس قوه قضاییه رسیدگی به مساله قاچاق کالا را یکی از مهم‌ترین اهداف سفر خود را به استان هرمزگان اعلام کرد. حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: برای بهبود صادرات و واردات و موضوع […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ایرنا ؛ رییس قوه قضاییه رسیدگی به مساله قاچاق کالا را یکی از مهم‌ترین اهداف سفر خود را به استان هرمزگان اعلام کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: برای بهبود صادرات و واردات و موضوع نگران کننده قاچاق کالا که رنج آور است و رونق تولید را تهدید می‌کند، باید گام‌های اساسی برداشته شود.

وی بیان داشت: در این سفر موضوع یاد شده بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت و با مسوولان در این رابطه همفکری خواهیم کرد.

رییس قوه قضاییه ادامه داد: این سفر در راستای سفرهای استانی بوده و هرمزگان به دلیل مسائل خاصی که دارد به عنوان یکی از هدف‌گذاری های سفر استانی انتخاب شده است.

حجت الاسلام والمسلمین رییسی اضافه کرد: در این سفر دیدار با مردم و خانواده شهدا، نخبگان، روحانیان و دانشگاهیان پیش‌بینی شده است.

وی، دیدار با مسوولان قضایی استان و اداری و شرکت در نشست شورای اداری را از دیگر برنامه‌های این سفر اعلام کرد.

رییس قوه قضاییه ابرازداشت: با وجود تلاش ۴۰ساله برای توسعه استان هرمزگان و کارهای زیادی که شده بازهم مشکلاتی وجود دارد.

رییسی از هرمزگان به عنوان قطب کشاورزی و محور صنایع سنگین و شیلاتی نام برد که همچنان مردم آن با مشکلات اقتصادی روبرو هستند.

رییس قوه قضاییه صبح روز پنج‌شنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت قضایی و حقوقی هرمزگان وارد فرودگاه بندرعباس شد و مورد استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسوولان قضایی، نظامی و انتظامی استان قرار گرفت.

دراین سفر که یک هیات عالی قضایی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی را همراهی می کنند، دیدار با خانواده شهدا ، ایثارگران، روحانیان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی و اقشار مختلف مردم پیش بینی شده است.

“بابک پارسا”