سفر یک روزه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به شهرستان میناب

سفر یک روزه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به شهرستان میناب حجت الاسلام والمسلمین پور نصیر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به اتفاق فتاحی مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) به شهزستان میناب سفر کردند . حجت […]

سفر یک روزه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به شهرستان میناب

حجت الاسلام والمسلمین پور نصیر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به اتفاق فتاحی مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) به شهزستان میناب سفر کردند .

حجت الاسلام و المسلمین پور نصیر هدف از این سفر را تشکیل هیات امناء حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) در شهرستان میناب بر شمارد.

در این سفر مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان با سلحشور معاون استاندار و فرماندر ویژه شهرستان میناب و امام جمعه شهرستان میناب دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارها حجت الاسلام و المسلمین پور نصیر گفت : شفاف ترین مسیر خدمت رسانی به مسکن محرومین حساب ۱۰۰ امام(ره) است.

 حجت الاسلام پورنصیر اظهار کرد: حساب ۱۰۰ امام (ره) ساختار شفاف و شیشه‌ای دارد و دارای یک مسیر یک طرفه خدمت است که جای هیچ گونه تبانی و سو استفاده‌ای ندارد و در واقع شفاف‌ترین مسیر خدمت رسانی به مسکن محرومین است.

وی خاطر نشان کرد: نگاه راهبردی نظام انقلاب اسلامی به مسکن محرومین باعث شد که این اتفاق بزرگ شکل بگیرد تا در دورافتاده‌ترین نقاط استان هم با حمایت حساب امام ۱۰۰ (ره) بحث مقاوم سازی مسکن محرومین رقم بخورد. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه این طرح با هدف حمایت از محرومین واقعی جامعه در راستای داشتن یک سرپناه مقاوم آغاز به فعالیت کرد، افزود: اصل این حساب بر پایه کمک‌های خداپسندانه مردم غیور است که انتظار کمک بیشتری از مردم داریم تا با آورده بیشتر بتوانیم برای محرومین جامعه خود سرپناهی مناسب تهیه کنیم.

حجت الاسلام پور نصیر با اشاره به نقش فرهنگ سازی در خصوص مشارکت آحاد مردم به حساب ۱۰۰ امام (ره) جهت تامین مسکن محرومان، خاطرنشان کرد: نگاه ویژه‌ای به ظرفیت رسانه‌ها نیز در تبیین این امر مهم بسیار حیاتی و مهم است تا حساب ۱۰۰ امام (ره) را به روزهای اعتلای فرهنگی و تبیینی برسانیم.

حجت‌الاسلام پورنصیر گفت: با دوراندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حساب ۱۰۰ امام (ره) جز اولین رویدادهای مثبت انقلاب اسلامی است و رهبر معظم انقلاب نیز به این امر مهم عنایت ویژه دارند و امیدواریم مردم همیشه در صحنه و خیرین استان مخصوصا شهرستان میناب نیز بیش از گذشته در کمک به ساخت مسکن محرومین همت داشته باشند.

فتاحی مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) نیز اظهار داشت: خدمات‌رسانی به اقشار محروم استان از اولویت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) در این مسیر اهتمام جدی دارد.

فتاحی گفت: سرکشی به مناطق کمتربرخوردار و شناخت دغدغه‌های مردم کم‌بضاعت مورد توجه و تاکید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  می باشد.

در ادامه این سفر حجت الاسلام والمسلمین پور نصیر از پروژه های عمرانی شهرستان میناب بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه ها قرار گرفتند.

در پایان این سفر با حضور در ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان میناب با کارکنان دیدار و گفتگو نمودند و با اعطای حکمی حجت الاسلام زائری را به عنوان امام جماعت شعبه بنیاد مسکن شهرستان میناب منصوب کردند.