د. خرداد ۸ام, ۱۴۰۲

شب شعر”بهار مهربانی” در جزیره زیبای قشم

1 دقیقه خوانده شده
در آغازین روز از آخرین ماه پاییز، همزمان با فرارسیدن میلاد پربرکت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت، شب شعر “بهار مهربانی” در جزیره قشم برگزار گردید
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، به همت حوزه هنری استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم شب شعر «بهار مهربانی» با حضور جمعی از شاعران کشوری و استانی در منطقه آزاد قشم برگزار شد. در این خصوص انوشیروان پیش دار گفت : این محفل ادبی که با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم و مسئولین ادارات مختلف منطقه آزاد قشم و جمعی از مردم فرهنگ دوست این جزیره برگزار شد؛ میزبان جمع زیادی از شاعران مطرح کشوری، استانی و انجمن های شعر بندرعباس و قشم بود.

انوشیروان پیش دار ضمن خیرمقدم به شاعران مهمان، یکی از اهداف حوزه هنری را ایجاد وحدت و یکپارچگی در بین آحاد جامعه دانست و افزود : علیرغم کمبودهای موجود در برپایی چنین نشست های سعی می کنیم با برقراری ارتباط مستمر بین هنرمندان متعهد و مردم ضمن فرهنگ سازی از طریق هنر متعهد، شادی را نیز برای همگان به ارمغان بیاوریم.

در این شب شعر حضور شاعرانی کشوری از جمله سعید بیابانکی، رحیم رسولی، مهدی استاد محمد، جواد زهتاب، سعید طلایی و صابر قدیمی در کنار شاعران نام آشنای استان؛ راشد انصاری و عبدالحسین انصاری، زهرا اسپید، حمیده کریمی و … به چشم می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *