ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

شب شعر انتهای شهریور به مناسبت هفته دفاع مقدس در هرمزگان برگزار شد

1 دقیقه خوانده شده

شب شعر انتهای شهریور با مشارکت حوزه هنری هرمزگان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حضور جمعی از شاعران میناب ، بندرلنگه ، بندرعباس و رودان در مجموعه فرهنگی بوکتاب بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش دار، رییس حوزه هنری استان ضمن تسلیت شهادت امام سجاد ( ع ) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: حوزه هنری استان هرمزگان برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت این ایام برنامه ریزی نموده که این شب شعر یکی از برنامه های شاخص فرهنگی در هفته دفاع مقدس می باشد. وی در ادامه افزود : پایان شهریور برای ملت ما آغاز جنگی بود که در آن شاهد دلاوری ها و رشادت رزمندگانی بودیم که برای دفاع از اعتقادات و سرزمین خود به نبرد با جبهه باطل شتافتند و این امنیتی که امروز در جامعه است مرهون فداکاری و ایثارگری فرزندان این مرز و بوم است.
در ادامه رضا کمالی زرکانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم بیان داشت: سیاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حمایت از هنرمندان است و همواره تلاش می نماید با برنامه ریزی و تدوین برنامه های فرهنگی ، به وظیفه خود در این راستا ، جامعه عمل بپوشاند.


در ادامه این مراسم ، راشد انصاری، عبدالحسین انصاری،زینب احمدنیا،مریم سید افقهی،زهرا اسپید،شیوا شاکری، فیروزه دهقانی،یعقوب سهوزاده،عباس صابری پناه،غلام امینی،خاتون رییسی،لقمان نظری و … با خوانش جدیدترین سروده های خود ، به رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.


گفتنی است در پایان شب شعر انتهای شهریور ، از مدیریت مجموعه فرهنگی بوکتاب بندرعباس و جمعی از شاعران استان ، با اهدا لوح تقدیر ، تجلیل به عمل آمد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *