شب شعر ” شکوه شعله ور ” با موضوع دفاع مقدس در هرمزگان برگزار شد

شب شعر ” شکوه شعله ور” با همکاری حوزه هنری استان هرمزگان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حضور جمعی از شاعران متعهد هرمزگانی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان در حاشیه برگزاری این مراسم طی […]

شب شعر ” شکوه شعله ور” با همکاری حوزه هنری استان هرمزگان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حضور جمعی از شاعران متعهد هرمزگانی در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.

۷۶

 

۴۳۲۱ 1
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان در حاشیه برگزاری این مراسم طی سخنانی اظهار داشت : حوزه هنری استان هرمزگان برنامه های مختلفی را همزمان با برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان و دهمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس استان برای اجرا در نظر گرفته است .
وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : در دوران دفاع مقدس شاهد دلاوری ها و رشادت رزمندگانی بودیم که برای دفاع از اعتقادات و سرزمین خود به نبرد با جبهه باطل شتافتند و این امنیتی که امروز در جامعه است را به ارمغان آوردند و لذا برگزاری شب شعر ” شکوه شعله ور ” ادای دینی است از سوی شاعران و جامعه هنری استان به همه رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس.

گفتنی است در این مراسم جمعی از شاعران استان با خوانش اشعار متناسب با موضوع دفاع مقدس ، به رزمندگان و شهدا ادای احترام کردند .
تجلیل از مرتضی نصیری شاعر ، رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس و تقدیر از شاعران استان پایان بخش این مراسم بود .