شرکت کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان در راهپیمایی روز قدس

مراسم گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار محوری « فلسطین محور وحدت جهان اسلام ؛ قدس در آستانه آزادی » در استان هرمزگان برگزار شد. به گزارش صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی ، کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به همراه مردم شریف استان ، مسوولان و مقامات استانی از ساعت […]

مراسم گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار محوری « فلسطین محور وحدت جهان اسلام ؛ قدس در آستانه آزادی » در استان هرمزگان برگزار شد.
به گزارش صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی ، کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان به همراه مردم شریف استان ، مسوولان و مقامات استانی از ساعت ۱۰ صبح امروز؛ ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ مصادف با بیست و سوم رمضان ۱۴۴۴ از مسیرهای تعیین شده، در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس شرکت کرده و این روز مقدس راگرامی داشتند.
مهندس نوری زاده مدیر کل بنیاد میکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان در راهپیمایی با شکوه روز قدس گفت : اکنون به چهل و چهارمین سالگرد انتخاب روز قدس رسیده‌ایم؛ همان روزی که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی از عموم مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواسته که برای کوتاه کردن دست اسرائیل غاصب و پشتیبانان آن، به هم بپیوندند و از کلیه مسلمانان جهان دعوت کرده تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان طی مراسمی همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام کنند ، بیان داشت با اتحاد و همدلی و کمک خداوند متعال نابودی رژیم کودک کش و اشغالگر صهیونیستی نزدیک است.
در پایان راهپیمایی روز قدس مهندس نوری زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین پور نصیر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن و جمعی از همکاران در مراسم عبادی سیاسی و دشمن شکن نماز جمعه بندرعباس شرکت نمودند .