پ. خرداد ۱۱ام, ۱۴۰۲

شناسایی ۳۵۵ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در نیمه اول طرح پایش مشهود بازار در استان

1 دقیقه خوانده شده

معاون نظارت،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: تعداد شش هزار و ۶۶۵ مورد بازرسی در نیمه اول طرح پایش مشهود بازار در استان هرمزگان توسط بازرسان از واحدهای صنفی انجام گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون؛ عبدالرضا پیروی منش گفت: با توجه به اجرای طرح نظارتی مشهود بازار در استان هرمزگان در نیمه اول اجرای طرح مذکور در استان شش هزار و ۶۶۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی توسط بازرسان سازمان و همچنین گشت های مشترک با اداره کل تعزیرات حکومتی بعمل آمد.

وی افزود: از این تعداد بازرسی تعداد ۵۵۶ پرونده تخلف و مجموع یک هزار و ۱۴ مورد تخلف کشف شده به ارزش ریالی بیش از یک میلیارد و۶۰۰ میلیون ریال تشکیل و جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان با اشاره به ایجاد ۴ پایگاه سیار رسیدگی به شکایات مردمی مستقر در بندرعباس به آدرس های، انتهای خیابان آزادگان، چهار راه نخل ناخدا،ضلع جنوبی مجتمع تجاری زیتون و بلوار ساحلی ضلع شرقی پارکینگ صدف گفت: تا کنون بازرسان تعداد ۳۵۵ واحد صنفی فاقد پروانه کسب و ۴۶۰ واحد صنفی فاقد کارت مباشرت در شهرستان بندرعباس را شناسایی نموده اند.

 

وی در پایان افزود: ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شماره تلفن گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت‌های مردمی از واحد‌های صنفی متخلف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *