شهادت سردار سلیمانی یادآور جبهه‌ها

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  و به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد کمالی مدرس دانشگاه و از فعالان رسانه‌ای هرمزگان در یادداشتی برای خبرگزاری فارس نوشته: در حالی که کمتر کسی از کارشناسان بین المللی تصور می‌کرد که ترامپ قمارباز چنین خبط و خطایی را در ترور سردار مقاومت مرتکب شود و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  و به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد کمالی مدرس دانشگاه و از فعالان رسانه‌ای هرمزگان در یادداشتی برای خبرگزاری فارس نوشته:

در حالی که کمتر کسی از کارشناسان بین المللی تصور می‌کرد که ترامپ قمارباز چنین خبط و خطایی را در ترور سردار مقاومت مرتکب شود و اما او با گستاخی سردار قاسم سلیمانی که تنها متعلق به کشور ما نبود، بلکه او به کل دنیای اسلام تعلق داشت را در عملی وحشیانه مورد ترور قرار داد.

از همان لحظات نخست شهادت سردار سلیمانی، رهبر فرزانه انقلاب با پیام سرشار از عشق و محبت ملت ایران به این شهید فرمودند که ملت ما در تشییع جنازه ایشان نمونه خواهد بود و انتقامی سخت در انتظار جنایتکاران خواهد بود. این پیام روحی تازه را به عمق وجود ملت ایران بخشید و ما شاهد بی‌سابقه‌ترین مراسم تشییع در تاریخ ایران بعد از مراسم تشییع امام راحل بودیم.

اما از روز شهادت سردار مقاومت تو گویی که در کشور ما دوباره بوی جبهه‌ها و عطر شهادت در فضای جامعه ما پیچیده و پر شده از بوی عشق و محبت به سردار دلها حاج قاسم سلیمانی.

ملت ایران قدردان زحمات سردارشان هستند. شهدای ما نزد خدا عند ربهم یرزقون اند و آفرین به این ملت که حماسه ای دیگر آفریدند و قدردان و قدرشناس بودند. ملت ما رستاخیزی در اهواز، مشهد، تهران ، قم و کرمان آفریدند که نشانه شور و شعور بالای ملت ایران و قدرشناسی از سردار مقاومت است.

شهادت سردار سلیمانی چنان رعب و وحشتی را در دل ابرقدرت ها انداخت که تمامی ندارد و این رعب و وحشت در دل دشمن باید با قدرت هر چه بیشتر تداوم یابد. تداوم تا روزی که آمریکا، تمامی ناوگان و تجهیزات خود را جمع کرده و از منطقه غرب آسیا برود.

تجربه این اتفاق بزرگ در دنیا از چنان اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که اگر به لطف خدا و به واسطه خون پاک شهدای مقاومت عملی شود، دست انتقام ملت ایران در خونخواهی سردار سلیمانی سبب آزادی ملت‌های منطقه و جلوگیری از به تاراج رفتن سرمایه‌های عظیمی خواهد شد که به جیب سران کاخ سفید سرازیر بوده است.

به مدد الهی، نصرت وعده داده شده خداوند بسیار نزدیک است و در جشن عظیم نابودی صهیونیسم و فرار آمریکایی‌ها از منطقه، روح بلند حاج قاسم نیز حاضر و ناظر خواهد بود.

“بابک پارسا”