صدور دستورات لازم برای رسیدگی به زلزله زدگان

بازدید معاون اول رییس جمهور و استاندار هرمزگان از مناطق زلزله زده در بخش فین شهرستان بندرعباس؛ صدور دستورات لازم برای رسیدگی به زلزله زدگان معاون اول رییس جمهور به همراه استاندار هرمزگان از مناطق زلزله زده بخش فین شهرستان بندرعباس در استان هرمزگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان خسارت ها و […]

بازدید معاون اول رییس جمهور و استاندار هرمزگان از مناطق زلزله زده در بخش فین شهرستان بندرعباس؛
صدور دستورات لازم برای رسیدگی به زلزله زدگان

معاون اول رییس جمهور به همراه استاندار هرمزگان از مناطق زلزله زده بخش فین شهرستان بندرعباس در استان هرمزگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان خسارت ها و آسیب ها قرار گرفت.

به گزارش ( صدای گامبرون )  به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور به همراه وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیرو به منظور بازدید از مناطق زلزله زده به استان هرمزگان سفر کرد.
معاون اول رییس جمهور پس از ورود به بندرعباس، به همراه مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان از مناطق زلزله زده گیشان و آب‌شیرین بازدید کرد و از نزدیک در جریان آسیب ها و خسارات وارد شده به منازل مسکونی مردم و زیرساخت ها قرار گرفت.
وی همچنین با حضور در ورزشگاه شهدای خلیج فارس بندرعباس از روند اسکان اضطراری مردم در این ورزشگاه بازدید کرد و ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده، صمیمانه با آنان به گفت و گو پرداخت و پای درد و دلشان نشست.
در جریان بازدیدهای معاون اول رییس جمهور و استاندار هرمزگان که تا ساعت ۴ بامداد امروز به طول انجامید، دکتر مخبر همچنین به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ضمن عیادت از آسیب دیدگان، دستورات لازم را برای رسیدگی فوری به مردم زلزله زده صادر کرد.
گفتنی است معاون اول رییس جمهور در بدو ورود به بندرعباس در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از لحظه ای که رییس جمهور از وقوع زلزله مطلع شدند دستورات متعددی را به دستگاه های مختلف دادند و از من خواستند که در اولین فرصت به استان سفر کرده و از نزدیک مسائل را بررسی و تصمیمات فوری برای رسیدگی به زلزله زدگان اتخاذ کنیم.
وی افزود: برای جبران خسارات و آسیب های وارد شده تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد و امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم مسائل و مشکلات مردم زلزله زده را رفع کنیم.