صعود بارسلونا و دورتمند ؛ لیورپول در آستانه حذف

هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری پاری‌سن‌ژرمن مقابل لیورپول، پیروزی تاتنهام مقابل اینتر و سرگروهی بارسلونا در شب تساوی تیم کاوه رضایی پایان یافت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون : در گروه سوم، پاری‌سن‌ژرمن در خانه خودش ۲ بریک لیورپول را برد و ضمن افزایش امیدهایش برای صعود، رقیب را […]

هفته پنجم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری پاری‌سن‌ژرمن مقابل لیورپول، پیروزی تاتنهام مقابل اینتر و سرگروهی بارسلونا در شب تساوی تیم کاوه رضایی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون : در گروه سوم، پاری‌سن‌ژرمن در خانه خودش ۲ بریک لیورپول را برد و ضمن افزایش امیدهایش برای صعود، رقیب را در خطر حذف قرار داد. برنات در دقیقه ۱۳ و نیمار ۳۷ برای میزبان و میلنر در دقیقه ۴۴ (از روی نقطه پنالتی) برای لیورپول گل زدند.

در دیگر بازی این گروه، ناپولی در خانه ۳ بریک ستاره‌سرخ را برد.همشیک در دقیقه ۱۱، مرتنس در دقایق ۳۳ و ۵۲ برای ناپولی و فاردو بن در دقیقه ۵۷ برای تیم صربستانی گل زدند. در جدول، ناپولی ۹ امتیازی بالاتر از پاری‌سن‌ژرمن ۸،لیورپول ۶ و ستاره سرخ ۴ امتیازی اول است.

در گروه اول، کلوب بروژ در حالی که کاوه رضایی را روی نیمکت داشت در خانه دورتموند به تساوی بدون گل رسید و با این نتیجه در جدول، پس از اتلتیکوی ۱۲، دورتموند ۱۰ امتیازی هم به دور بعد رسید و بروژ ۵ امتیازی راهی لیگ اروپا شد.

در گروه دوم، تاتنهام با تنها گل اریکسن در دقیقه ۸۰ در خانه خودش یک بر صفر اینتر را برد و ضمن افزایش امیدش به صعود مانع راهیابی زودهنگام اینتر به دور بعد شد. بارسلونا هم که هفته پیش صعودش را قطعی کرده بود به راحتی ۲ بر یک در خانه آیندهون به برتری رسید و سرگروه شد. مسی در دقیقه ۶۱ و پیکه در دقیقه ۷۰ برای بارسا و دی‌یانگ در دقیقه ۸۳ برای آیندهوون گل زدند. در جدول پس از بارسلونای ۱۳ امتیازی، تاتنهام و اینتر ۷ امتیازی برای صعود تلاش می‌کنند و آیندهوون یک امتیازی هم حذف شده است.

در گروه چهارم هم پورتو ۳ بریک در خانه‌اش شالکه را برد. میلیتائو در دقیقه ۵۲، کورونا در دقیقه ۵۵ و ماره‌گا در دقیقه ۴+۹۰ برای پورتو و بن‌طالب در دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی برای شالکه گل زدند. در جدول اول شدن پورتوی ۱۳ امتیازی قطعی شده و شالکه ۸ امتیازی هم صعودش را جشن گرفته است.