ضرورت ایجاد مرکز نوآوری، سازماندهی و توسعه کسب و کارهای نوین در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر ضرورت ایجاد مرکز نوآوری، سازماندهی و توسعه کسب و کارهای نوین متناسب با زیست بوم استان بمنظور حفظ و ایجاد اشتغال تاکید کرد. هادی ابراهیمی در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن طراحان مد و لباس استان با توجه به […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر ضرورت ایجاد مرکز نوآوری، سازماندهی و توسعه کسب و کارهای نوین متناسب با زیست بوم استان بمنظور حفظ و ایجاد اشتغال تاکید کرد.
هادی ابراهیمی در نشست با اعضای هیات مدیره انجمن طراحان مد و لباس استان با توجه به ظرفیتهای استان و وجود نیروهای توانمند و فعال در این زمینه افزود: رسته پوشاک یکی از رسته های مزیت دار در استان است که نیازمند تکمیل زنجیره آن هستیم.
وی اضافه کرد: انجمن طراحان مد و لباس در استان با توانایی که دارند می توانند زنجیره این رسته را با توجه به ظرفیت بالای اشتغال در آن تکمیل کنند و این اداره کل نیز حمایتهای لازم را خواهد داشت.
ابراهیمی اظهار داشت: با تکمیل زنجیره تولید پوشاک متناسب با زیست بوم استان و همچنین آموزش به نیروی کار، این رسته بومی استان خواهد شد.
موسس و مدیرعامل انجمن طراحان مد و لباس استان گفت: با توجه به اینکه دغدغه ما نیز ایجاد اشتغال است، با حمایت از رسته پوشاک می توان برای افراد زیادی بویژه بانوان شغل ایجاد کرد.
آزاده آریانا افزود: بروکراسی های اداری سبب محدود شدن فعالیت ما در این زمینه شده و اگر بخشی از این موانع رفع شود، تولیدات باکیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی ارائه خواهیم کرد.
وی خواستار همکاری دستگاههای مرتبط بویژه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در زمینه حمایت از توسعه رسته پوشاک در استان شد..

“بابک پارسا”