طی مراسمی از بازنشستگان ورزشکار هرمزگانی تجلیل شد

  به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی ، از قهرمانان ورزشکار رشته تنیس روی میز و دارت تجلیل شد. این آیین سه شنبه ۱۶ آذر ماه با حضور زهرا زاده غلام مدیرکل دفتر هماهنگی امور […]

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی ، از قهرمانان ورزشکار رشته تنیس روی میز و دارت تجلیل شد.

این آیین سه شنبه ۱۶ آذر ماه با حضور زهرا زاده غلام مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های صندوق بازنشستگی کشوری، محمد تقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی استان ،هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و فرشید اوسپید رئیس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان در خانه امید پارک گلها بندرعباس برگزار شد.

 

محمد تقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان ضمن خوشامدگویی به حضار افزود: ورزش سودمند ترین و با ارزش ترین فعالیت دردوران بازنشستگی می باشد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه انجمن ورزش بازنشستگان استان هرمزگان با همراهی هیات ورزش کارگری هرمزگان، گام های موثری در گسترش ورزش بازنشستگان و ایجاد نشاط و شادابی بازنشستگان برداشته است.

در ادامه مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای صندوق بازنشستگی کشوری ضمن اشاره به جایگاه و نقش ارزشمند بازنشستگان و تشریح مسائل و مشکلات، از تلاش های صورت گرفته در مسابقات ورزشی و افتخار آفرینی آنان تقدیر و تشکر کرد.

زاده غلام افزود: انجمن ورزش بازنشستگان استان هرمزگان در همین مدت کوتاه از تاریخ شکل گیری اقدامات قابل توجهی انجام داده است و انشاالله با حضور هر چه بیشتر بازنشستگان توجه بیشتری نیز به توسعه زیرساخت های ورزشی خواهد شد.

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان نیز بر توجه ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر گسترش فعالیت های ورزشی در سالمندان و بازنشستگان تاکید نمود و ورزش را عامل رشد فاکتورهای سلامتی و نشاط دانست.

 

فرشید اوسپید رئیس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان نیز ضمن ابراز خرسندی از روند رو به رشد برگزاری مسابقات ورزش بازنشستگان، از فعالیت های انجمن ورزش بازنشستگان ابراز رضایت نمود.

در پایان این مراسم از ۱۲ بازنشسته قهرمان در رشته دارت و تنیس روی میز و مربیان آنان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.