با حضور معاون رئیس جمهور؛

*عملیات اجرایی کانال هدایت آب‌های سطحی، فضای سبز و بخشی از خط فیبر نوری در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان آغاز شد*

، همزمان با دور دوم سفر حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی به استان هرمزگان، طرح کنترل سیلاب، فضای سبز و بخشی از خط فیبر نوری در سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و با حضور علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط […]

، همزمان با دور دوم سفر حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی به استان هرمزگان، طرح کنترل سیلاب، فضای سبز و بخشی از خط فیبر نوری در سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و با حضور علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

🔹گفتنی است در این آیین موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و مرتضی شاه میرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز حضور داشتند.

🔸طرح کانال هدایت آبهای سطحی شامل ۴ هزار متر مکعب خاکبرداری و ۱۱۲۰هزار متر مکعب خاک ریزی و ۴۲۲هزار متر مکعب پوشش خشکه چینی در سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان است که با اعتبار ۹ هزار میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شد.

🔹طرح فضای سبز شامل احداث نخلستان ۳ هکتاری در سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان است که با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شد.

🔸طرح خط فیبر نوری شامل ۳۸ کیلومتر خط فیبرنوری برای سرمایه گذاران واقع در سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان است که با اعتبار ۷۲ میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شد.