فاطمه جراره ، رئیس  شورای اسلامی شهر بندرعباس:کار کردن برای شهدا افتخار است.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار بندرعباس ضمن غباروبی گلزار شهدا، مسائل و مشکلات حوزه گلزار را مورد بررسی قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،  رئیس و اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار بندرعباس ضمن غباروبی گلزار شهدا بمناسبت هفته […]

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار بندرعباس ضمن غباروبی گلزار شهدا، مسائل و مشکلات حوزه گلزار را مورد بررسی قرار دادند.

13990216001013 Test PhotoN

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،  رئیس و اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار بندرعباس ضمن غباروبی گلزار شهدا بمناسبت هفته نیروی انتظامی، جلسه ای را به منظور بررسی مسائل و مشکلات مجموعه گلزار با حضور احترامی مدیر مجموعه در آن محل برگزار کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: کار کردن برای شهدا افتخار است و  مشکلات مجموعه گلزار شهدا از دغدغه های خانواده شهدا می باشد و با روحیه انقلابی که در بین اعضای شورای ششم و شهردار بندرعباس وجود دارد مسائل و مشکلات مجموعه گلزار را بررسی و برای رفع آن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: گلزار شهدا باید به بزرگترین مکان فرهنگی شهر تبدیل شود.

شهردار بندرعباس نیز در این جلسه بیان داشت: ما مدیون شهدا هستیم و باید با برگزاری کلاس های فرهنگی در گلزار شهدا، فرهنگ شهادت را در بین جوانان نهادینه کنیم.

نوبانی در پایان تصریح کرد: در جلسه ای که روز آینده با مدیر مجموعه گلزار شهدا خواهیم گرفت موارد را بطور تخصصی بررسی و طبق الویت برای رفع مشکلات اقدام خواهیم کرد.

 

بابک پارسا ///