فراخوان مسابقه کتابخوانی شهدا با نام «حدیث افلاکیان » در هرمزگان

مسابقه کتابخوانی شهدا در دوره جدید با نام « حدیث افلاکیان » به منظور بزرگداشت شهدا، ترویج فرهنگ کتابخوانی و نشر آثار و پیام والای شهدا و ایثارگران به عنوان یکی از برنامه های ویژه ۱۸ مرداد ماه روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم برگزار می شود. احمد جعفری معاون سوادآموزی آموزش و پرورش هرمزگان امروز […]

مسابقه کتابخوانی شهدا در دوره جدید با نام
« حدیث افلاکیان » به منظور بزرگداشت شهدا، ترویج فرهنگ کتابخوانی و نشر آثار و پیام والای شهدا و ایثارگران به عنوان یکی از برنامه های ویژه ۱۸ مرداد ماه روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم برگزار می شود.

احمد جعفری معاون سوادآموزی آموزش و پرورش هرمزگان امروز با اشاره به بزرگداشت شهدای مدافع حرم گفت : امروز رمز موفقیت ما این است که بتوانیم در مسیر شهدا، آرمان‌های امام راحل و مکتب حاج قاسم سلیمانی گام برداریم و قدم برداشتن در مکتب حاج قاسم سلیمانی بهترین راهکار موفقیت در امر تعلیم و تربیت ، آموزش و پرورش و مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: مسابقه کتابخوانی شهدا به کتاب ارزنده « حدیث افلاکیان »؛ خلاصه وصیت نامه شهدای استان هرمزگان اختصاص یافته است.

 جعفری به برگزاری مسابقه کتابخوانی و دلنوشته‌ای با شهدا اشاره کرد و گفت: همکاران شاغل در اداره کل و سوادآموزی استان هرمزگان همکاران و آموزش دهندگان با شرکت در مسابقه علاقه مندی خود را با تعالیم شهادت و جهاد در قرآن و معارف اسلامی نشان خواهند داد.

احمد جعفری ادامه داد: لینک شرکت در این مسابقه در روز چهارشنبه ساعت ۰۶:۰۰ صبح مورخ ۱۸ مرداد ماه (روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم ) در فضای مجازی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان  تا ساعت ۱۸:۰۰ همان روز فرصت پاسخ گویی به سوالات را دارند.

وی بیان داشت: فایل الکترونیکی کتاب «حدیث افلاکیان» در اختیار همگان در فضای مجازی قرار دارد و شرکت کنندگان با مطالعه کتاب مورد نظر می توانند به سوالات مسابقه پاسخ درست بدهند و همچنین به نفرات برگزیده استان، شهرستان و منطقه در این دوره جوایز ارزنده تقدیم خواهد شد.

 طرح حدیث افلاکیان با رویکرد قرائت بخشی از وصیت نامه شهدا در همه دوره های سوادآموزی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اجرا شده است.