س. بهمن ۱۱ام, ۱۴۰۱

فرماندار جاسک در دومین جلسه ستادگرامیداشت دهه مبارک فجر

1 دقیقه خوانده شده

فرماندار جاسک در دومین جلسه ستادگرامیداشت دهه مبارک فجر :

دشمنان انقلاب از پیروزی تا کنون به شیوه های مختلف بدنبال ضربه زدن به نظام و مردم بوده اند .

ایستادگی مردم درمقابل رژیم ستم شاهی ،جنگ تحمیلی ،منافقین ، تحریم ها ،فشارهای اقتصادی در دنیا بی نظیر است و در این ۴۰ سال با تمام شرایط در بیشتر حوزه ها رشد و ترقی داشتیم و این به برکت انقلاب است .

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مهندس محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : مقاومت و استادگی مردم و رهبری امام راحل ، ما توانستیم به حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی پیروز شویم و به برکت انقلاب آزادی و امنیت پایداری داشته باشیم .

رادمهر افزود: اندیشه امام (رحمه الله علیه ) باید بین جوانان تبیین شود ، در مدت ۴۰ سال انقلاب با تمام توطئه های دشمنان در حوزه های مختلف رشد وترقی داشتیم و تمام شهرها و روستاها از نعمت آب ،برق ،راه ،بهداشت ،مدرسه و حتی آموزش عالی در شهرهای کوچک ،ارتباطات وبسیاری از موفقیت ها و دستاوردهای بی نظیر در یک کشور که تمام مستکبران علیه آن در حال توطئه هستند ،دست یافته است .

فرماندار جاسک بیان داشت :دشمن در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هدف اساسی خود را بر مدار براندازی انقلاب اسلامی قرار داده و با تمام قوا و استفاده از ترفند های گوناگون قصد دارد کاری کند که مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را با یاس و نا امیدی مشاهده کنند و در این راستا اتاق فکر راه اندازی کردند.

نماینده عالی دولت با تاکید بر خنثی سازی اهداف استکبار در راستای انقلاب و نظام ‌گفت:دشمن مرتبا با جوسازی و سیاه نمایی، ناکارامدی و تحریم اقتصادی، قصد دارد از راه های مختلف خصوصا “شبکه های مجازی” افکار مردم را نسبت به دستاوردها منحرف و مردم را به مسئولین بدبین نمایند.

وی افزود: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و آنچه حاصل چهل سال مبارزه و تلاش برای خدمت مردم است ، با بیان زیبا به مردم اعلام شود.

فرماندار در پایان تاکید کرد:مدیران باید در بین مردم حاضر شوند و پاسخگو مسائل و مشکلات آنها باشند ،مدیری که پاسخگو این مردم مقاوم و فهیم نباشند ضد انقلاب هستند زیرا نارضایتی مردم از دستگاهی دلسردی از نظام را در برخی مواقع شاید بدنبال داشته باشد .

لازم به ذکر است در این جلسه هر یک از اعضای ستاد به بیان نقطه نظرات خود در جهت هر چه باشکوه تر برگزاری این مراسمات پرداختند.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *