فرماندار قشم تاکید کرد: ضرورت مدیریت ظرفیت موکب های قشم برای نقش آفرینی شایسته در بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا

فرماندار قشم تاکید کرد: ضرورت مدیریت ظرفیت موکب های قشم برای نقش آفرینی شایسته در بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا فرماندار شهرستان قشم گفت: اربعین نماد زنده بودن و اثرگذاری قیام امام حسین علیه السلام است و بزرگداشت این روز،اراده ارادتمندان مکتب عاشورا به حفظ شعائر اسلامی را به رخ می کشد. به گزارش پایگاه خبری […]

فرماندار قشم تاکید کرد: ضرورت مدیریت ظرفیت موکب های قشم برای نقش آفرینی شایسته در بزرگترین اجتماع مذهبی دنیا

فرماندار شهرستان قشم گفت: اربعین نماد زنده بودن و اثرگذاری قیام امام حسین علیه السلام است و بزرگداشت این روز،اراده ارادتمندان مکتب عاشورا به حفظ شعائر اسلامی را به رخ می کشد.

2157006

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد اربعین شهرستان تصریح کرد: مردم قشم برای نقش آفرینی و اعلام ارادت به ساحت ایثار و آزادگی، با دل و جان و تمام توان حاضر در صحنه هستند.

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه ادارات، نهادها،سازمان منطقه آزاد، صنوف و صنایع مستقر در شهرستان پیش از ارسال مصوبات و بر اساس همین برنامه و تقسیم کار ضمنی پا در رکاب خدمت و همکاری با خادمین حضرت اباعبدالحسین علیه السلام می گذارند، بر لزوم تجهیز دو موکب رسمی شهرستان؛ فعال در کربلا و نجف با مدیریت ستاد عتبات عالیات شهرستان تاکید کرد.
دکتر نصری یادآور شد: تجمیع و بسیج امکانات برای مدیریت برنامه ها و ارائه خدمات شایسته زائرین و در خور ارادت دوستداران اهلبیت علیه السلام، ضروری است.

 

بابک پارسا ///