فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی استان هرمزگان معرفی شد

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، آئین معارفه فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با حضور مدیر کل و تنی چند از مسئولان اداره کل برگزار شد. رضا برومند مدیر کل میراث […]

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، آئین معارفه فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با حضور مدیر کل و تنی چند از مسئولان اداره کل برگزار شد.

رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان در این مراسم گفت: یگان حفاظت از آثار تاریخی قدرتمند، مانع تجاوز و دست اندازی افراد سودجو به میراث تاریخی و فرهنگی می شود و این اهمیت یگان حفاظت را نشان می دهد.

وی افزود: حفاظت از آثار تاریخی یکی از مهم ترین حوزه های کاری این اداره کل است و خوشبختانه این یگان در سال های اخیر وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

برومند با تاکید بر اینکه تمامی فعالیت های یگان برای حفاظت از آثار تاریخی است، افزود: حفظ مواریث تاریخی با تعامل بین تمامی مجموعه میراث فرهنگی حاصل می شود.

در پایان این جلسه سرهنگ حسین حاتمی طی حکمی به عنوان فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان معرفی شد.

“بابک پارسا”