فروش بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین ستاره خلیج فارس

رکوردی تاریخی در بورس انرژی؛ فروش بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین ستاره خلیج فارس در اتفاقی بی سابقه بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس انرژی به فروش رسید. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، ظهر امروز […]

رکوردی تاریخی در بورس انرژی؛

فروش بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین ستاره خلیج فارس

در اتفاقی بی سابقه بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس انرژی به فروش رسید.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، ظهر امروز بیش از ۱۵ هزار تن نفتای سنگین پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس انرژی به فروش رسید.

«محمدعلی دادور» مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس این رویداد را اتفاقی بی‌نظیر در بورس کشور عنوان کرد و افزود: این حجم از محصولات میانی در رینگ بین المللی با استقبال چشمگیر مشتریان و بسیار بالاتر از نرخ نشریه معتبر پلتس، معامله شد.

وی افزود: در روند معاملات امروز بالغ بر پنجاه سفارش خرید با حجم تقاضای بیش از ۸۰ هزار تن، خواستار نفتای سنگین پالایشگاه ستاره خلیج فارس بودند، از این رو در یکی از بی‌نظیرترین عرضه های تاریخ بورس، ۱۵ هزار تن فرآورده‌ی عرضه شده به سرعت به فروش رفت.

دادور در پایان گفت: امیدواریم با روندی که در پیش گرفته ایم بتوانیم به افق های صادراتی بیشتری دست یابیم و با جلوگیری از خام فروشی شاهد ارتقا ارزش افزوده محصولات باشیم.