فریده عامری عضو شورای شهر بندرعباس:از کلیه دستگاه‌های ذی ربط خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مردم زلزله زده هستم.

فریده عامری عضو شورای شهر بندرعباس: از کلیه دستگاه‌های ذی ربط خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مردم زلزله زده هستم.   به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، فریده عامری عضور شورا در جلسه علنی شورا ضمن تسلیت درگذشت آقای بهادری همکار شهرداری و تبریک […]

فریده عامری عضو شورای شهر بندرعباس:

از کلیه دستگاه‌های ذی ربط خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مردم زلزله زده هستم.

 

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، فریده عامری عضور شورا در جلسه علنی شورا ضمن تسلیت درگذشت آقای بهادری همکار شهرداری و تبریک هفته بسیج بیان داشت: از کلیه دستگاه‌ها خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مردم زلزله‌زده هستم و اگر کانون زلزله در شهر بندرعباس بود هیچ بعید نبود که فاجعه بزرگتری رخ می داد.

 

فریده عامری در ادامه گفت: باتوجه به زلزله چند روز قبل مسئولان ذیربط باید نسبت به شناسایی نقاط پرخطر و ایمن‌سازی آن‌های اقدامات لازم را انجام دهند.

 

این عضو شورا گفت: اگر مشکل اسناد مالکیت مردم خصوصا در بافت های فرسوده رفع شود می‌توانند نسبت به مقاوم سازی منازل خود اقدام کنند.

 

فریده عامری در پایان ضمن تشکر از گروه‌های جهادی و امدادی که در این چند روز یاری رسان مردم بودند گفت:  کمیسیون حقوقی شورا پیگیر اسناد مالکیت مردم در بافت های فرسوده خواهد بود و انتظار داریم کلیه دستگاه‌ها نیز پای کار بیایند و همکاری لازم را داشته باشند.

 

مهسا پارسا ///