فضای مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری در شهر بندرعباس توسعه می یابد

شهردار بندرعباس مطرح کرد: توسعه فضای مناسب پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در اولویت قرار می‌گیرد/ توسعه و نگهداری از فضای سبز نیازمند جدیت بیشتر است/ تصمیم هیجانی نمی‌گیرم شهردار بندرعباس گفت: فضای مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری در شهر بندرعباس توسعه می یابد. به گزارش (صدای گامبرون ) به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور […]

شهردار بندرعباس مطرح کرد:
توسعه فضای مناسب پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در اولویت قرار می‌گیرد/ توسعه و نگهداری از فضای سبز نیازمند جدیت بیشتر است/ تصمیم هیجانی نمی‌گیرم

شهردار بندرعباس گفت: فضای مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری در شهر بندرعباس توسعه می یابد.

به گزارش (صدای گامبرون ) به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی ضمن بازدید از بخش‌های اداری شهرداری منطقه سه، اظهار کرد: اصلی‌ترین هدف ما در این دوره مدیریتی، افزایش رضایتمندی شهروندان است.
وی ضمن قدردانی از زحمات شهردار سابق، افزود:
افزایش دغدغه کارکنان نسبت به امور محول شده و وظایف ضروری است و علاوه بر آن، تکریم ارباب رجوع نیز باید مدنظر قرار داشته باشد.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه در بحث حقوق و مسئولیت های شهروندی، نیازمند آموزش هستیم، تصریح کرد: برخورد کارکنان با ارباب رجوع، نباید به گونه‌ای باشد که کل مجموعه زیر سوال برود و حتی در صورت عصبانیت و تندگویی ارباب رجوع نیز، فرد مراجعه‌کننده باید مورد تکریم باشد، چرا که معتقدیم، همیشه حق با مردم است.
نوبانی از خدمت بی‌منت و بی توقع به عنوان یک وظیفه جدی همه مدیران و کارکنان یاد کرد و ادامه داد: رفتار مناسب کلامی مورد تاکید برای همه بخش‌های شهرداری است.
این مقام مسئول با تاکید بر لزوم شفافیت در امور، ادامه داد: ساماندهی نیروی انسانی یکی دیگر از اولویت‌های ماست.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش نیز با اشاره به اینکه ما هرچقدر هم خیابان بکشیم، بازهم جوابگوی حجم خودروها نیست، بیان کرد: فضای مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری در شهر بندرعباس توسعه می یابد.
نوبانی خاطرنشان کرد: در حوزه فضای سبز، نگهداری این بخش ها ضروری است اما باید از تصمیمات و برنامه‌های هیجانی دوری کنیم، چرا که مطالعه و پژوهش لازمه آغاز کارهاست.