د. خرداد ۸ام, ۱۴۰۲

فیصل دانش: توسعه و آبادانی شهر در گرو همکاری مشترک نهاد ها و سازمانهای مختلف است

1 دقیقه خوانده شده
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ؛ رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با همکاری بسیج و سپاه می توان شاهد آبادانی، امنیت و آرامش برای مردم شهر بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، ” فیصل دانش ”  در نودمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر بندرعباس با سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد، به نقش بی‌بدیل نیروهای نظامی خصوصاً سپاه در برقراری امنیت اشاره کرد و گفت: کشور ما در مقایسه با کشورهای همجوار ،به لطف زحمات تلاشگران عرصه دفاعی و نظامی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است که مردم داشتن این نعمت را مدیون نیروهای نظامی و امنیتی هستند

دانش بر لزوم تداوم تشکیل جلسات مشترک کمیسیونهای تخصصی با سپاه و بسیج تاکید کرد و گفت: شهرداری بدون کمک نهادها، سازمانها و شرکت ها قادر به خدمت رسانی بهینه نیست و توسعه و آبادانی شهر در گروه مشارکت و همراهی این بخش ها است.

فیصل دانش گفت ،برای داشتن شهر ی ایده آل میبایست از وجود تمامی پتانسیل موجود در شهر استفاده گردد. در این میان توان و ظرفیت سپاه، را نمیبایست نادیده گرفت، سپاه میبایست با عظمی راسخ و بصورت جهادی به رفع مشکلات عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی شهر ورود کند، اکنون که فرماندهی سپاه پاسداران استان فردی بومی، دلسوز و پرتلاش است میبایست از این فرصت در جهت آبادانی شهر استفاده بهینه کرد.

 

وی اضافه نمود، جناب سرهنگ پاسدار اباذر سالاری از نیروهای ارزشمند نظامی هستند که خود با توجه به حس مسئولیت نسبت به شهر و دیار خود اعلام مشارکت و همکاری نموده اند که این پیشنهاد، قابل تقدیر و ارزشمند است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *