قوه قضائیه مرجع پاسخگوئی به اتهامات فعالان محیط زیستی است

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست با بیان اینکه سازمان محیط زیست اطلاعات جامعی درباره اتهامات وارده به فعالان محیط زیستی ندارد،گفت:مراجع قضایی دستگاه صالح برای اظهارنظر درباره به این موضوع هستند. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون معصومه حسین پور مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست در گفت‌وگو […]

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست با بیان اینکه سازمان محیط زیست اطلاعات جامعی درباره اتهامات وارده به فعالان محیط زیستی ندارد،گفت:مراجع قضایی دستگاه صالح برای اظهارنظر درباره به این موضوع هستند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

معصومه حسین پور مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار محیط زیست خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه چند ماه پیش رئیس سازمان محیط زیست از تشکیل یک کمیته ۴ نفره از اعضای دولت برای پیگیری اتهامات وارده به فعالان محیط زیست خبر داده بود، گفت:اطلاعات ما در خصوص این پرونده در همان حدی است که از رسانه ‌ها از سوی مراجع قضائی منعکس می‌شود.

وی ادامه داد: ما در سازمان محیط زیست اطلاعات جامعی درباره این مساله  نداریم و اگر در این زمینه اظهار نظر داشته باشیم با ایراداتی همراه خواهد بود.

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست با تاکید بر اینکه سازمان متبوعش پیگیر این مساله هست، خاطرنشان کرد: اما تنها دستگاه صالح برای اظهارنظر درباره به این موضوع قوه قضائیه است و بهتر است رسانه‌ها باید برای دریافت اطلاعات صحیح این مساله را از سخنگوی این قوه پیگیری کنند.