ماشاالله خنجی بخشدار مرکزی؛ همه ما باید تابع قانون و پاسدار رأی مردم باشیم

نشست بخشدار مرکزی شهرستان بستک، فرمانده حوزه بسیج شهدا با معتمدین و افراد تاثیرگذار به منظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، در روستای تدرویه برگزار شد.  بخشدار مرکزی اظهار داشت؛ همه ما باید تابع قانون و پاسدار رأی مردم باشیم و فضای جامعه را با ایجاد شور و نشاط سیاسی برای «افزایش حضور مردم در […]

نشست بخشدار مرکزی شهرستان بستک، فرمانده حوزه بسیج شهدا با معتمدین و افراد تاثیرگذار به منظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، در روستای تدرویه برگزار شد.

 بخشدار مرکزی اظهار داشت؛ همه ما باید تابع قانون و پاسدار رأی مردم باشیم و فضای جامعه را با ایجاد شور و نشاط سیاسی برای «افزایش حضور مردم در انتخابات» فراهم کنیم.
نماینده عالی دولت در بخش مرکزی؛ با بیان اینکه تداوم این رویکرد نقشه راه ما در انتخابات پیش رو خواهد بود، ادامه داد: در انتخابات پیش رو افزایش مشارکت سیاسی و اجتماعی و حفظ آرامش عمومی بسیار حائز اهمیت است و نقش معتمدین و بزرگان در این مقوله بسیار پررنگ و مهم خواهد بود.
ماشاالله خنجی با بیان اینکه آشنایی هرچه بیشتر با شخصیت کامل و جامع مقام معظم رهبری به عنوان پرچمدار انقلاب اسلامی برای همه بویژه فعالان سیاسی مفید خواهد بود، افزود: همه احزاب و اقشار باید از شخصیت ایشان و به خصوص روحیه نقدپذیری رهبر معظم انقلاب درس بگیرند و این روحیه ایشان را سرلوحه کار و فعالیت خود قرار دهند.

مهسا پارسا /////photo 2023 12 31 22 37 53