متولدین سال ۱۳۶۰ به قبل جهت ثبت نام واکسیناسیون اقدام نمایند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام اینکه ثبت نام متولدین سالهای ۱۳۵۸، ۱۳۵۹ و ۱۳۶۰  در سامانه فراهم شده است گفت این افراد جهت ثبت نام به سامانه salamat.gov.ir  مراجعه نمایند. دکتر فاطمه نوروزیان ضمن اشاره به نقش غیرقابل انکار واکسیناسیون در کاهش آمار موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از کووید گفت: […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام اینکه ثبت نام متولدین سالهای ۱۳۵۸، ۱۳۵۹ و ۱۳۶۰  در سامانه فراهم شده است گفت این افراد جهت ثبت نام به سامانه salamat.gov.ir  مراجعه نمایند.

دکتر فاطمه نوروزیان ضمن اشاره به نقش غیرقابل انکار واکسیناسیون در کاهش آمار موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از کووید گفت: قطعاً واکسیناسیون به تنهایی موجب قطع زنجیره انتقال ویروس نخواهد شد و تمامی افرادی که واکسینه می‌شوند همچنان باید پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

دکتر نوروزیان همچنین از تمامی افرادی که در طی این چند روز تعطیلی در خانه مانده و از تجمع و دور همی و مسافرت پرهیز نموده اند قدردانی نمود و گفت:  کاهش نسبی آمار را در چند روز اخیر مدیون این افراد هستیم اما کماکان نگران اوج گیری موارد ابتلا بدلیل عدم رعایت پروتکل ها و انجام مسافرت های غیرضروری  توسط افراد غیر مسئول می باشیم.

 

عالیه حسن زاده///