به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل  از گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ مجتهد فعال توییتری و افشا کننده اسرار رژیم آل سعود، در آخرین افشاگری خود در رابطه با قتل جمال خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد سعودی اعلام کرد بن سلمان در اقدامی کینه‌توزانه وانتقام‌جویانه به عاملان ترور دستور داد انگشتانی را که او با آن مقاله و تحلیل می‌نوشته قطع و برایش بیاورند.

به گفته این فعال که اطلاعات انتشار یافته‌اش در بسیاری از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی عربی و صفحات اجتماعی دست به دست می‌شود، بن‌سلمان از جزئیات دقیق عملیات قتل خاشقچی از مراحل پیشین تا انجام قتل و بعد از آن کاملا مطلع بوده است.

مجتهد همچنین فاش کرد اعضای تیم ترور بعد از انجام عملیات و پیش از افشای این رسوایی مبالغی بین ۲ تا ۵ میلیون ریال سعودی دریافت کرده‌اند.

در همین راستا رسانه آمریکایی نیویورک تایمز پیشتر اعلام کرده بود که کسانی که خاشقچی را به قتل رساندند، اول انگشتان او را قطع کرده و سپس گردن او را از پشت زدند.

منابع آمریکایی همچنین اعلام کردند که سازمان اطلاعات آمریکا(سیا) در گزارشی اعلام کرده که شخص بن سلمان فرمان قتل خاشقچی را صادر کرده است.

این اطلاعات در حالی منتشر می‌شود که منابع ترکیه قبلا اعلام کرده بودند احتمال می‌دهند سر خاشقچی در یکی از کیف‌های عوامل ترور به عربستان منتقل شده باشد.