محمد مرودی ، فرماندار بندرعباس خبر داد: زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی جرایم غیر عمد در بندرعباس فراهم شد

فرماندار بندرعباس خبر داد: زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی جرایم غیر عمد در بندرعباس فراهم شد فرماندار بندرعباس از زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی جرائم غیر عمد این شهرستان با همت و همراهی استاندار هرمزگان و یک خیر بندرعباسی، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی […]

فرماندار بندرعباس خبر داد:

زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی جرایم غیر عمد در بندرعباس فراهم شد

14010202000621 Test PhotoN

فرماندار بندرعباس از زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی جرائم غیر عمد این شهرستان با همت و همراهی استاندار هرمزگان و یک خیر بندرعباسی، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، محمد مرودی با اعلام این خبر اظهار کرد: در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، خیر خوشنام و نیک‌نام بندرعباسی، با پرداخت مبلغ ۱۰ میلیارد ریال، زمینه آزادی بیش از ۵۰ زندانی را فراهم کرد.

وی با اشاره به فرهنگ کمک به هم‌نوعان در استان هرمزگان و خصوصا شهر بندرعباس، افزود: در ایام مختلف سال شاهد همت خیرین متعددی برای انجام کارهای نیک هستیم که این مشارکت در ماه مبارک رمضان به اوج خود می‌رسد.

13991228000380 Test PhotoN

فرماندار بندرعباس گفت: این همت بلند خیر بندرعباسی علاوه بر کمک به زندگی عادی بیش از ۵۰ خانواده، موجب ترغیب سایر افراد برای خیر‌رسانی نیز می‌شود.
مرودی با قدردانی از این خیر، بیان کرد: این اقدام با همراهی مدیرکل زندان‌های و انجمن حمایت از زندانیهای استان صورت پذیرفته است.

 

 

بابک پارسا ///