مدیرکل پست هرمزگان؛ استفاده از خدمات متعدد پست می تواند منجر به افزایش بهره وری دستگاه ها و رضایتمندی بیشتر مردم گردد

دیدار مدیر کل پست استان هرمزگان با فرماندار شهرستان بستک مدیرکل پست استان با حضور در شهرستان بستک، با فرماندار دیدار و گزارش مبسوطی از خدمات و قابلیت های پست استان و شهرستان بستک ارائه نمود. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  روابط عمومی اداره کل پست استان هرمزگان، در این […]

دیدار مدیر کل پست استان هرمزگان با فرماندار شهرستان بستک

مدیرکل پست استان با حضور در شهرستان بستک، با فرماندار دیدار و گزارش مبسوطی از خدمات و قابلیت های پست استان و شهرستان بستک ارائه نمود.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  روابط عمومی اداره کل پست استان هرمزگان، در این دیدار که در محل دفتر فرماندار شهرستان بستک انجام شد،”عبداله عبدلی” مدیر کل پست استان، ضمن اشاره به سابقه تاریخی پست، گزارش جامعی از وضعیت پست شهرستان بستک، خدمات و سرویس های متنوع پستی را تشریح نمودند.

مدیرکل پست استان در این دیدار با اشاره به اینکه استفاده از خدمات متعدد پست می تواند منجر به افزایش بهره وری دستگاه ها و رضایتمندی بیشتر مردم گردد، به تشریح ظرفیت ها و قابلیت های شبکه پستی و اثر گزاری ان در توسعه شهرستان، پرداخت و مساعدت فرماندار شهرستان بستک را در حمایت از پست این شهرستان خواستار و تأکید نمود که پست به عنوان بازوی فرمانداران در شهرستان ها، آمادگی کامل دارد تا در راستای حذف سفرهای غیر ضروری، خدمات مختلف را در قالب سرویس های متنوع پستی، تعریف و عملیاتی نماید.

مدیر کل پست استان در پایان این دیدار با ارائه توضیحاتی در خصوص تمبر اختصاصی، خدمات الکترونیکی پست استان، برنامه های اینده و در دست اجرای پست شامل: گسترش خدمات دولتی، ارائه خدمات توسعه و فروش محصولات و کمک به توسعه و رونق کسب و کار کوچک و خانگی، سرویس های با ارزش افزوده و خدمات متنوع الکترونیکی را تشریح نمود.

” دکتر بستان” فرماندار بستک در این دیدار با تشکر از حضور مسئولین پست در فرمانداری شهرستان، پست را منشاء خدمات بسیار موثر و مطمئن ترین شبکه ی ارتباطی و مورد وثوق مردم دانسته و با اشاره به ارایه ی بخش قابل توجهی از خدمات تصدی گری دولت، فعالیت پست را در صرفه جویی در وقت و هزینه های مردم موثر دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک، با تاکید بر اینکه شرایط عمومی جامعه و وجود مشغله های کاری مردم، موجب می شود فرصت کافی برای حضور در سازمان ها برای دریافت خدمات حضوری نداشته باشند، ارائه خدمات غیر حضوری و دریافت خدمات با استفاده از ظرفیت و قابلیت های شبکه پستی را بسیار با اهمیت دانست بر لزوم ارائه خدمات مختلف و مورد نیاز مردم و ایجاد زمینه کاهش و حتی الامکان حذف سفرهای غیر ضروری با هدف دریافت خدمت تاکید نمود.

ایشان در پایان از عملکرد مثبت اداره پست در عرضه خدمات به شهروندان در سطح شهرستان اظهار رضایت نمود و ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه پست، آمادگی خود را برای همکاری با اداره پست شهرستان در راستای ایجاد تسهیلات بیشتر برای مردم و با هدف خدمت رسانی بهتر برای انها اعلام نمود.

 

بابک پارسا///