مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد: اجرای طرح همیاران رفاه به صورت پایلوت در روستای جغین

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد: اجرای طرح همیاران رفاه به صورت پایلوت در روستای جغین به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان  مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان از اجرای طرح همیاران رفاه در راستای برگزاری همایش زنان شاخص ایران به صورت پایلوت […]

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان خبر داد:

اجرای طرح همیاران رفاه به صورت پایلوت در روستای جغین

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان  مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان از اجرای طرح همیاران رفاه در راستای برگزاری همایش زنان شاخص ایران به صورت پایلوت در روستای جغین شهرستان رودان خبر داد .

مریم یگانه در نشست تخصصی با کارآفرین برتر کشور و نماینده بنیاد ملی تعاون و توسعه کار آفرینی زنان ایران، گفت: باید اصلاحاتی در فرآیند شرح وظایف تکلیفی دستگاه های اجرایی به منظور جلوگیری از موازی‌کاری بین بخشی صورت گیرد.

وی اضافه کرد: باید در بخش های کلان توسعه اقتصادی استان طرح‌هایی از سوی دستگاه‌های مختلف ارائه شود و در خصوص مشاغل خانگی نیز نیازسنجی شغلی لازم انجام گیرد.

یگانه ادامه داد: در راستای ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان استان می شود از کلیه پتانسیل ها و ظرفیت های قشر های متفاوت محلی و بومی استفاده کرد چرا که فرهنگ سازی اجتماعی، فرهنگی با وجود چهره های ماندگار استان است که باعث اعتماد سازی جامعه هدف می شود و در نتیجه گروه هدف را به سمت پویایی و ارتقای سطح دانش و تجربه فردی و اجتماعی مثبت و تحقق اهداف هدایت می کند .

گفتنی است؛ در این نشست تخصصی مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان، کارآفرین برتر کشوری و نماینده بنیاد ملی تعاون و توسعه کارآفرینی زنان ایران خانم فرخنده بادروج و  نماینده بنیاد ملی تعاون و توسعه کارآفرینی زنان ابران نازنین زهرا مسرت و مرکز آموزش، اشتغال و درمان بیماران صعب العلاج ایران حضور داشتند.