مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست هرمزگان در متن پیام حبیب مسیحی تازیانی  آمده است: اربعین سالار شهیدان و یاران باوفایش اوج شیفتگی و ارادت دوستداران مکتب عاشورا است که با حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین متجلی شده است. در روزهایی که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی […]

به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست هرمزگان در متن پیام حبیب مسیحی تازیانی  آمده است:

اربعین سالار شهیدان و یاران باوفایش اوج شیفتگی و ارادت دوستداران مکتب عاشورا است که با حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین متجلی شده است.
در روزهایی که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی با هدف کمرنگ تر کردن عزاداری آقا امام حسین (ع) از هیچ دسیسه و نیرنگی دریغ نکردند پیاده روی اربعین امسال با شور و حال خاص تری نسبت به سالیان گذشته بروز و ظهور پیدا کرده است.
حرکت عظیم پیاده روی اربعین در واقع اوج پاسداری از آرمان های نهضت عاشورای حسینی و ترویج فرهنگ ناب امامت و ولایت مداری است.
امید است با بهره گیری از آموزه‎‌های مکتب حسینی ثابت قدم تر از گذشته در مسیر شهدا و آرمان های مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.

اینجانب اربعین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام سرور و سالار شهیدان کربلا و۷۲ تن از یاران باوفایش را به پیش گاه حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف،  مقام معظم رهبری،  ملت شریف ایران اسلامی و مردم شهید پرور استان هرمزگان ، خانواده های معظم شهداء،  ایثارگران، جانبازان وکارکنان اداره حفاظت محیط زیست استان و جامعه هدف تسلیت عرض می نمایم.

 

حبیب مسیحی تازیانی

مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان