مراسم تجلیل از آزادگان و ایثارگران سرافراز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد

مراسم تجلیل از آزادگان و ایثارگران سرافراز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد بمناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسم تجلیل از جانبازان، ایثارگران و آزادگان دوران ۸ سال دفاع مقدس باحضورآقایان نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام پورنصیر مسئول دفتر نماینده ولی فقیه […]

مراسم تجلیل از آزادگان و ایثارگران سرافراز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد

بمناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسم تجلیل از جانبازان، ایثارگران و آزادگان دوران ۸ سال دفاع مقدس باحضورآقایان نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام پورنصیر مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن ، میرجهان مردی رئیس اداره حراست ،  کریمی رئیس امور اداری  و آزادگان و ایثارگران محترم شاغل در بنیاد مسکن در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، ضمن تبریک و گرامیداشت یاد و خاطره آزادگان و جانبازان گفت: بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است. این روز پر افتخار بر صفحات زرین انقلاب حک شده و یادآور ایامی پر از شور و شادی و معطر به عطر حضور دوباره غیور مردانی است که بوی شهیدان را با خود دارند.

وی در ادامه افزود: آزادگان، گنجینه های ارزشمندی هستند که  تحمل درد و رنج سالها دوری از وطن و خانواده را به جان خریدند تا از کیان این مملکت و برافراشته بودن پرچم کشور عزیز اسلامی دفاع کنند.

حجت ااسلام پور نصیر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن نیز در این مراسم با اشاره به رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل  گفت: آزادگان در طول مدت اسارت خود با تاسی از اسرای واقعه کربلا توانستند این دوران را با سرافرازی به پایان برسانند و پیروزمندانه به میهن اسلامی برگردند.

در پایان این مراسم از ۸ نفر از آزادگان و ایثارگران جنگ تحمیلی با اهدای لوح سپاس ، تقدیر و قدردانی شد.