با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها در استانداری هرمزگان برگزار شد

صبح امروز امروز با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج‌ قاسم سلیمانی در استانداری هرمزگان برگزار شد.

صبح امروز یک‌شنبه ۱۰ دی ماه طی مراسمی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان و حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، آیین چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در استانداری هرمزگان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در این مراسم ضمن تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم قهرمان خنثی و نابود کردن فتنه بزرگ دوران ما یعنی داعش بود.

وی با تاکید بر اینکه توطئه داعش با روشنگری دیده بان انقلاب رهبر حکیم انقلاب نقش بر آب شد افزود: جهان اسلام در این دوران درگیر یک فتنه بزرگ شد مقابله با این فتنه و برچیدن بساط آن کار بسیار سختی بود اما با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های شهید سلیمانی این امر محقق شد و داعش به زباله دان تاریخ پیوست.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: شهید سلیمانی در مرحله اول مبارزه با داعش توانست با روشنگری و اقناع جریان مقاومت را در کشورهای عراق، سوریه و لبنان متحد کند و سپس با برنامه ریزی این غده سرطانی را از امت اسلامی جدا کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در سالروز حماسه ۹ دی نیز قرار داریم تصریح کرد: کشور در سالیان اخیر درگیر چند فتنه شد که فتنه سال ۸۸ به لحاظ ابعاد و پیچیدگی بزرگترین فتنه بود که کشور را به لبه پرتگاه هم برد اما در ۹ دی ماه با اشاره و تدبیر رهبر معظم انقلاب مردم با بصیرت وارد صحنه شدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده گفت: سرچشمه فتنه‌ها هواهای نفسانی و بدعت در آرمان‌ها است، هر کجا این دو مسئله وجود داشت فتنه شکل گرفت و جامعه مسلمین دچار مشکل شد.

وی ادامه داد: برای نجات از فتنه باید پنج راهکار شامل پناه بردن به خدا، آگاهی و بصیرت، تقوا، توجه به ائمه اطهار به عنوان سفینه نجات و باهوش بودن در کنار هم قرار بگیرد تا بتوان راه درست و حق و باطل را از هم تشخیص داد.

امام جمعه بندرعباس گفت: در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی دوستان و دشمنان انقلاب همه به این نتیجه رسیده‌اند که شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای جبهه استکبار و استعمار خطرناک‌تر است.

گفتنی است پس از این مراسم، استاندار هرمزگان و نماینده ولی فقیه در استان بر سر مزار شهید گمنام استانداری حاضر شده و به غباروبی و قرائت فاتحه پرداختند.

غرس ۲ نهال در جوار مرقد شهید گمنام استانداری توسط نماینده ولی فقیه و استاندار هرمزگان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.