مردم با حضور پر شور در انتخابات دشمن را مایوس کنند/ عدالت در حوزه اشتغال دغدغه مسئولین باشد

در نشست تخصصی فعالان رسانه ای جبهه انقلاب اسلامی هرمزگان افزود:  همه انتخابات‌ها از اهمیت برخوردار بوده و انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی هم از این قاعده مستثنی نیست. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مردم کم توقع، ولایتمدار، مومن و انقلابی هرمزگان دغدغه‌هایی دارند،‌ گفت: مردم توقع دارند مشکلات […]

در نشست تخصصی فعالان رسانه ای جبهه انقلاب اسلامی هرمزگان افزود:  همه انتخابات‌ها از اهمیت برخوردار بوده و انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مردم کم توقع، ولایتمدار، مومن و انقلابی هرمزگان دغدغه‌هایی دارند،‌ گفت: مردم توقع دارند مشکلات مسکن،‌ معیشت، ازدواج جوانان و عدالت در حوزه اشتغال جوانان آنها اولویت و دغدغه مسئولین باشد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان بیان کرد: مردم این توقع را دارند که عدالت در زمینه اشتغال را مشاهده کنند تا امیدوارتر شوند و لذا مسئولان و صاحبان منصب، بایستی با روحیه انقلابی و کار جهادی، دغدغه‌های به‌حق مردم را پیگری و رفع کنند.

سردار سالاری ادامه داد: اقداماتی برای حل این مشکلات توسط مسئولین انجام شده  که لازم است مسئولین و رسانه ها نسبت به انعکاس تلاش‌های انجام شده، اقدام کنند.

وی اظهار کرد:‌ کسی که مسوولیتی را قبول می‌کند نباید خستگی را بشناسد،‌ این فرد باید همه توان خود را برای خدمت به این مردم بکار گیرد، از پشت میز و صندلی‌های دفتر خود خارج شده و در میان مردم باشد.