مردم در مراعات پروتکل‌ها، همراهی قابل قبولی برای مقابله با کرونا داشتند/ کادربهداشت و درمان برای مقابله با همه‌گیری کرونا سنگ تمام گذاشت

دکتر رضانیا سخنگوی شوری سلامت کیش ضمن ابراز خوشحالی از خالی شدن بیمارستان کیش ازبیمار بستری کرونایی از تلاش های بی وقفه و بدون چشمداشت پرسنل بخش های بهداشتی درمانی تقدیر کرد و افزود : اصناف همکاری بسیار خوب و فراتر از انتظاری را با شورای سلامت داشتند علیرغم اینکه این همه‌گیری باعث سختی و […]

دکتر رضانیا سخنگوی شوری سلامت کیش ضمن ابراز خوشحالی از خالی شدن بیمارستان کیش ازبیمار بستری کرونایی از تلاش های بی وقفه و بدون چشمداشت پرسنل بخش های بهداشتی درمانی تقدیر کرد و افزود : اصناف همکاری بسیار خوب و فراتر از انتظاری را با شورای سلامت داشتند علیرغم اینکه این همه‌گیری باعث سختی و تعطیلی کسب و کارشان شد، مراعات کردند. هر وقت محدودیت ایجاد کردیم، آنها محدودیت را پذیرفتند و ما را همراهی کردند.

رضانیا  عنوان کرد همراهی و همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کمک شایانی در پیشگیری و مقابله با کرونا  کرد و این مردم، شایسته تشکر و قدردانی هستند.

وی همچنین افزود: هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و اقدامات بین بخشی درکیش، در مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، بسیار تسهیل کننده  و قابل تقدیر است ولی برای رهایی از این بیماری و برگشت جامعه به روزهای آرام، به قطع زنجیره انتقال شیوع ویروس کرونا نیاز داریم و اجرای پروتکل های بهداشتی خصوصا استفاده صحیح از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی بستر مناسبی را برای تحقق این مهم فراهم میکند.

وی با عنوان اینکه شایسته است همه مردم و مسئولین همکاری‌های خود را در رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی حداقل به میزان ۸۰درصد تا رسیدن به وضعیت مهار کامل بیماری کرونا ادامه دهند. تا انشالله با اتمام کار بزرگ واکسیناسیون سلامتی و رونق گردشگری دوباره به جزیره کیش برگردد گفت:با عادی انگاری و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی ،هر لحظه امکان بروز پیک جدید و شیوع بیماری وجود دارد لذا لازم است هر کیشوند ضمن رعایت دقیق شیوه نامه ها ،خود ناظری باشد برای رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای پیشگیری از کرونا.

سخنگوی شوری سلامت کیش در پایان از حمایتهای مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش،اعضای شورای سلامت و ستاد مقابله با کرونا،شورای تامین ،کلیه پرسنل بیمارستان ومرکز توسعه سلامت ، جوامع صنفی ،هلال احمر ، بسیج ، نیروی انتظامی ، رسانه ها و صدا و سیما،فعالین فضای مجازی، شرکتهای تابعه سازمان و مردم جزیره کیش و سایر ارگانهایی که هرکدام به نوبه خود کمک کردند قدردانی نمود و  به بازماندگان و خانواده های متوفیان کروناکرونا تسلیت گفت واز خداوند متعال رحمت و مغفرت برای درگذشتگان و صبر و شکیبایی بازماندگان را خواستار شد.