مسلم عاشوری : تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا کونگ فو را در بندرعباس بیشتر به جامعه ورزشی معرفی نمائیم

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس: تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا ورزش کونگ فو را در سطح شهرستان بندرعباس بیشتر به جامعه ورزشی معرفی نمائیم. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مسلم عاشوری در گفتگوی اختصاصی با واحد روابط عمومی هیئت اظهار داشت: به […]

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس:
تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا ورزش کونگ فو را در سطح شهرستان بندرعباس بیشتر به جامعه ورزشی معرفی نمائیم.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مسلم عاشوری در گفتگوی اختصاصی با واحد روابط عمومی هیئت اظهار داشت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اولین مسابقات را در بخش بانوان برگزار کردیم و تا پایان هفته جاری یک مسابقه دیگر را در بخش آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار خواهیم کرد.
وی در ادامه افزود: ما سال ۹۸ را به سال مسابقات نام گذاری کردیم به این معنا که بطور مستمر و منظم در رده های سنی مختلف مسابقات را در سطح کاملا بالا برگزار کنیم و در نتیجه منجر به آمادگی هر چه بیشتر کونگ فو کاران گردد تا در مسابقات استانی و کشوری دغدغه ای نداشته باشند.
مسلم عاشوری در پایان تصریح کرد: همراهی و همکاری اساتید و مربیان سطح شهرستان بی نظیر است و همچنین دبیر هیئت ، مسئول برگزاری مسابقات آقایان ، مسئول برگزاری مسابقات بانوان ، نایب رئیس بانوان و اعضای محترم هیئت رئیسه که باعث گردیده تا این لحظه با قدرت هرچه بیشتر مسابقات و همایش های بزرگی را انجام دهیم و مورد توجه علاقه مندان به رشته ورزشی کونگ فو قرار گیرد.

“بابک پارسا”