س. دی ۲۸ام, ۱۴۰۰

مشارکت مردم در رفع مسائل اجتماعی امری ضروری است/ موازی کاری آفت رفع مسائل اجتماعی و فرهنگی است

1 دقیقه خوانده شده

دکتر ناجی در کارگروه اجتماعی و سلامت هرمزگان تاکید کرد:

مشارکت مردم در رفع مسائل اجتماعی امری ضروری است/ موازی کاری آفت رفع مسائل اجتماعی و فرهنگی است

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید مردم را نسبت به مسائل و آسیب های اجتماعی در تمامی حوزه ها حساس تر شود زیرا مشارکت مردم در رفع مسائل اجتماعی ضروری است.

دکتر سعید ناجی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان، افزود: نباید از نقش مشارکت مردم در کاهش آسیب های اجتماعی غفلت کرد، مردم در هر حوزه ای که ورود کنند می توانند نقش آفرین خوب و موثری باشند.

وی بر فعال سازی سمن های مردم نهاد در مسائل اجتماعی تاکید کرد و گفت: سمن های مردم نهاد به عنوان بازوان دولت در رفع مسائل اجتماعی، نقش موثری در کاهش مشکلات جامعه خواهند داشت.

ناجی تصریح کرد: باید از توان تشکل های اجتماعی به صورت تخصصی در رفع مسائل اجتماعی بهره گرفت و مسائل را به صورت موضوعی حل کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه مسائل اجتماعی بدون برنامه ریزی و هماهنگی دستگاه ها و سمن های مردم نهاد رفع نمی شوند، خاطر نشان کرد: موازی کاری آفت رفع معضلات اجتماعی و فرهنگی است و باید برای حل کوچک ترین مسئله برنامه ریزی و هماهنگی داشت.

وی اضافه کرد: باید بر روی موضوعات حساس و مهم اجتماعی به ویژه در حوزه سلامت تمرکز کرد تا بتوان مسائل این حوزه را بر اساس اولویت بندی و نیاز استان حل کرد.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *