معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: توسعه فرهنگ مواسات و همدلی نیاز ضروری جامعه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: توسعه فرهنگ مواسات و همدلی نیاز ضروری جامعه است/استانداری از گسترش فرهنگ مواسات و همدلی حمایت می کند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: توسعه فرهنگ مواسات و همدلی نیاز ضروری جامعه است. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
توسعه فرهنگ مواسات و همدلی نیاز ضروری جامعه است/استانداری از گسترش فرهنگ مواسات و همدلی حمایت می کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: توسعه فرهنگ مواسات و همدلی نیاز ضروری جامعه است.

2135586

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در رزمایش مواسات و همدلی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها قرارگاه محرومیت زدایی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت فرهنگ مواسات و همدلی، عنوان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم به ویژه اقشار بی بضاعت و آسیب پذیر گسترش فرهنگ مواسات و همدلی گره گشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.
وی در همین خصوص افزود: تداوم فرهنگ مواسات و همدلی به عنوان یک حسنه برای حمایت از اقشار آسیب پذیر ضروری است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: استانداری هرمزگان از گسترش فرهنگ همدلی و مواسات برای حمایت از اقشار آسیب پذیر با رفع موانع حمایت خواهد کرد.
در این مراسم سه هزار بسته معیشتی و ۳۰۰ جهیزیه بین اقشار آسیب پذیر و نوعروسان هرمزگانی به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و مدیران کل امور اجتماعی و فرهنگی و امور بانوان و خانواده استانداری اهدا شد.
(مهسا پارسا )