معرفی ۶ برگزیده در پایان رقابت رویداد ملی ایدینو در هرمزگان

رویداد ملی ایدینو (ایده های نوآورانه مرتبط با کووید – ۱۹) با شرکت مخترعین و فناوران دانشگاهی از سراسر کشور بصورت مجازی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد. فراخوان این رویداد در مردادماه در سطح کشور منتشر شد که حاصل آن ارائه قریب به […]

رویداد ملی ایدینو (ایده های نوآورانه مرتبط با کووید – ۱۹) با شرکت مخترعین و فناوران دانشگاهی از سراسر کشور بصورت مجازی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

فراخوان این رویداد در مردادماه در سطح کشور منتشر شد که حاصل آن ارائه قریب به ۶۰ ایده از مخترعین و فناوران دانشگاهی سراسر کشور بود.

ایده ها در داوری مرحله نخست مورد ارزیابی اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار گرفت که تعداد ۲۰ ایده در دو بخش اساتید و دانشجویان برای مسابقه نهایی انتخاب شدند.

مرحله نهایی این رویداد ۲۲ شهریور ماه در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری استان و با حضور داوران دکتر داودیان، دکتر صمصام پور، دکتر حیرانی و دکتر سرنی زاده برگزار شد.

منتخبین مرحله نهایی از استانهای تهران، آذربایجان شرقی، خراسان، خوزستان، هرمزگان بوده اند که در نهایت سه ایده در بخش اساتید با کسب رتبه نخست توسط ابراهیم کوهکن با ایده دستگاه امحاء پسماند، رتبه دوم علیرضا پویه پلتفرم هرمز پی و رتبه سوم محمد حیدری با پلتفرم هوم یار همچنین سه ایده در بخش دانشجویی رتبه نخست مهشید زارعی با ایده ماسک نانو، رتبه دوم فرهاد ریاضی پلتفرم نخلستان و رتبه سوم علیرضا سلمانی ایده کمربند مراقبت از جنین و مادر معرفی و موفق به کسب جوایز نقدی در این رویداد ملی شدند.