ی. مهر ۳ام, ۱۴۰۱

ملاقات بیش از یک هزار و یکصد هرمزگانی با رئیس کل دادگستری استان تا پایان شهریور ماه/ راه اندازی سامانه جامع نوبت دهی دادگستری هرمزگان

1 دقیقه خوانده شده

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تا پایان شهریور ماه امسال ضمن برگزاری چهارده جلسه دیدار مردمی به مطالبات یکهزار و یکصد و شصت و دو نفر از مراجعین دستگاه قضایی رسیدگی نموده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، تا پایان شهریور ماه امسال ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن برگزاری چهارده جلسه دیدار مردمی به مطالبات یکهزار و یکصد و شصت و دو نفر از مراجعین دستگاه قضایی رسیدگی نموده است.

در جریان برگزاری چهاردهمین دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ، علی صالحی اظهار داشت: ترویج فرهنگ پاسخگویی به مطالبات مردم برخاسته از اعتقاد به جایگاه خدمت و وظیفه مسئولین است.

وی یادآور شد: امکان ارتباط دو سویه و چهره به چهره میان مردم و مسئولین، موجبات اقناع و جلب رضایت ارباب رجوع، شناسایی و رفع فوری برخی از مشکلات و نواقص و همچنین پاسخگویی صریح و شفاف را فراهم می سازد.

شایان ذکر است : به منظور تکریم ارباب رجوع و ایجاد تسهیلات بیشتر برای مردم، سامانه جامع نوبت دهی اینترنتی دادگستری هرمزگان به نشانی : dadhrm.ir راه اندازی شده و آماده خدمت رسانی آنلاین به مراجعین دستگاه قضایی است.

در این سامانه اینترنتی بخش هایی چون نوبت دهی دیدارهای مردمی ، تعیین وقت مراجعه به شعب اجرای احکام حقوقی و کیفری و همچنین دادسرای عمومی و انقلاب به تفکیک هر یک از حوزه های قضایی استان هرمزگان پیش بینی شده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *