مهارکامل آتش سوزی در منطقه حفاظت شده گنو

عملیات اطفاء حریق توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان با موفقیت انجام شد به گزارش (صدای گامبرون ) ، حبیب مسیحی تازیانی مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان از اطفاء کامل حریق در منطقه حفاظت شده گنو که براثر برخورد صاعقه پیش امده بود خبرداد. این عملیات  با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان […]

عملیات اطفاء حریق توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان با موفقیت انجام شد

به گزارش (صدای گامبرون ) ، حبیب مسیحی تازیانی مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان از اطفاء کامل حریق در منطقه حفاظت شده گنو که براثر برخورد صاعقه پیش امده بود خبرداد. این عملیات  با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان ، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست منطقه گنوو نیروهای یگان حفاظت محیط زیست آن منطقه و اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان   با موفقیت انجام شد .

111 222 333


مسیحی ادامه داد:
بلایای طبیعی، به مجموعه‌ای از حوادث زیانبار گفته می‌شود، که منشاء انسانی ندارند. این حوادث معمولاً غیرقابل پیش‌بینی بوده یا حداقل از مدتهای طولانی قبل نمی‌توان وقوع آنها را پیش‌بینی نمود.بلایای طبیعی دارای انواع گوناگونی است. زلزله، سیل، طوفان، گردباد، سونامی، تگرگ، بهمن، رعد و برق، تغییرات شدید درجه حرارت، خشکسالی و آتشفشان نمونه‌هایی از بلایای طبیعی هستند.  بلایای طبیعی همیشه در اطراف ما هستند و خطر مواجهه با این بلایا وجود دارد. بنابراین بهتر است برای مقابله با آنها تا حدودی آمادگی لازم را داشته باشیم.  وی در این گزارش از کلیه نیروهای فعال در این ماموریت تقدیروتشکر کرد .