مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان : منافع ایجاد طرحهای توسعه متوجه استان و کشور خواهد شد

مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) دیدار و گفتگو کرد .در این دیدار مهندس معروفخانی ضمن ارائه گزارش از عملکرد شرکت گفت : اولویت بنده  در فولاد هرمزگان توسعه و افزایش ظرفیت تولید و همچنین توجه ویژه به  بحث کیفیت  محصول می باشد . ما در کنار […]

مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) دیدار و گفتگو کرد .در این دیدار مهندس معروفخانی ضمن ارائه گزارش از عملکرد شرکت گفت :

اولویت بنده  در فولاد هرمزگان توسعه و افزایش ظرفیت تولید و همچنین توجه ویژه به  بحث کیفیت  محصول می باشد . ما در کنار مباحث تخصصی تلاش میکنیم  که دغدغه های کارکنان را رفع کنیم و کرامت انسانی را حفظ کنیم .

مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به اقدامات انجام‌شده در‌فولاد‌هرمزگان‌ در خصوص طرحهای توسعه گفت : جلساتی با مسئولین منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس  نمایندگان مجلس و مقامات استان در مورد تامین زمین  و برق مورد نیاز طرحهای توسعه این شرکت برگزار شده است که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد و ما بتوانیم این طرح ها را شروع کنیم .

مهندس معروفخانی با اشاره به لزوم تسریع در رفع نیاز های فولاد هرمزگان در طرحهای  توسعه تاکید کرد : منافع ایجاد طرحهای توسعه متوجه استان و کشور خواهد شد.

وی تصریح کرد :   در راستای حمایت و تحقق شعارهای رئیس جمهور محترم مبنی بر توسعه و افزایش تولید و اشتغالزایی و ارزآوری  برای کشور  ، فولاد هرمزگان در این راستا پیش قدم  است تا به این امر سرعت ببخشد و با یاری خداوند و همکاری مسئولین بتوانیم طرح های توسعه را در فولاد هرمزگان انجام دهیم .

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به منویات  مقام معظم رهبری در خصوص بازیابی اعتماد مردم و اعتماد آفرینی در جامعه گفت : جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد و ما همه تکلیف داریم  و در حوزه صنعت و تولید باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهیم  .

مهندس معروفخانی از فولاد هرمزگان‌بعنوان پیشرو در‌مسئولیت‌های اجتماعی نام برد و‌ خاطرنشان کرد : ما در فولاد هرمزگان‌ در حوزه های مختلف درمان و پزشکی ، اجتماعی و فرهنگی و‌ ورزشی مشارکت بسیار خوبی را در استان داریم و اخیرا نیز  در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) ۵۰۰ هزار ماسک را در جهت حفظ سلامتی عزاداران محترم بین هیات های مذهبی استان توزیع کردیم .

سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شرکت فولاد هرمزگان گفت :

ما به مدیران انقلابی و تصمیم های انقلابی نیاز داریم و جامعه ما به دنبال این نوع نگاه و افراد  است . این نوع فعالیتها مخصوص بچه های ارزشی است که برای ما تکلیف است.

سردار سالاری تاکید کرد : فعالیتهای شما باعث امیدآفرینی در جامعه گردید  و ما تشکر می کنیم از جنابعالی به خاطر اینکه نگاه شما  یک نگاه انقلابی است و بایستی این نکته را خدمت شما عرض کنم که فعالیتهای صورت گرفته  در همه زمینه ها در شرکت فولاد هرمزگان قابل تقدیر است .

سردار سالاری خاطرنشان کرد : بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری رضایتمندی و اعتماد آفرینی باید دنبال شود و این فرمایشات بعنوان حجت شرعی بر ما واجب است که تبعیت کنیم و فعالیتهای خود را بر این اساس برنامه ریزی نماییم